kpb

Dojrzałe kino - Riwiera dla dwojga (przedpremierowo!)Krakowskie Kino Pod Baranami zaprasza na cotygodniowe filmowe spotkania seniorów.

W środę, 25 czerwca 2014, o godzinie 11.00 zapraszamy dojrzałych widzów na przedpremierowy seans wakacyjnej komedii z Emmą Thompson i Piercem Brosnanem w rolach głównych - Riwiera dla dwojga.Seansem filmu Riwiera dla dwojga Kino Pod Baranami wieńczy kolejny sezon cyklu Dojrzałego Kina. Z tej okazji po filmie i dyskusji zapraszamy stałych widzów na lampkę orzeźwiającego wina serwowanego przez zaprzyjaźnioną markę Barefoot Wine, w której ofercie wyróżniają się lekkie trunki szczególnie polecane na ciepłe wakacyjne wieczory.

Na kolejne seanse z cyklu dla seniorów zapraszamy już jesienią.Dojrzałe Kino
w Kinie Pod Baranami jest wydarzeniem dobrze znanym w krakowskim środowisku Seniorów. Co środę przed południem prezentujemy najlepsze spośród premierowych filmów. Gospodarzem spotkania jest red. Maria Malatyńska, która zachęca widzów do uważnego oglądania filmu krótkim wstępem, a po seansie prowadzi zawsze ciekawą dyskusję. Dojrzałe Kino to także spotkanie towarzyskie przy kawie, herbacie i ciasteczkach.

Dojrzałe kino, jak dojrzałe wino - to pełnia smaku!

Strona Dojrzałego Kina: www.dojrzalekino.pl
prowadzona przez uczestników cyklu Dojrzałe Kino!

Projekcji filmu tradycyjnie towarzyszyć będzie rozmowa przy kawie i herbacie.


BILETY dla seniorów: 12 zł
środa, 25 czerwca 2014, godz. 11.00


RIWIERA DLA DWOJGA | LOVE PUNCH
reż. Joel Hopkins, Francja 2013, 95’

Pełna wdzięku, ciepła i subtelnego poczucia humoru komedia romantyczna twórców przeboju Po prostu miłość z udziałem Emmy Thompson i Pierce'a Brosnana.

Richard Jones (Brosnan), rozwiedziony biznesmen w średnim wieku, z niecierpliwością czeka na pozbawioną trosk, zasłużoną emeryturę. Kiedy ostatni raz przychodzi do pracy, ku swemu przerażeniu odkrywa, że w wyniku oszustwa jego firma zbankrutowała, a pensje pracowników, z jego własną włącznie, zostały zdefraudowane. Wraz z byłą żoną Kate Richard (Thompson) wyrusza na poszukiwanie tajemniczego biznesmena, Vincenta Krugera, odpowiedzialnego za całą sytuację. Byli małżonkowie zostaną wplątani w niebezpieczną grę, która zaprowadzi ich w różne zakątki Europy, zmusi do rozwiązywania skomplikowanych zagadek, brania udziału w szalonych pościgach samochodowych oraz wcielenia się w rolę złodziei biżuterii.

Akcja filmu jest w znacznej mierze osadzona w Paryżu oraz na Riwierze Francuskiej. Film został nakręcony we Francji.

„To cudowne kino przywołujące czasy, w których ludzie kręcili filmy, by po prostu uszczęśliwiać innych, podnosić ich na duchu i wywoływać uśmiech na twarzy.” Emma Thompson
Partnerzy:

   

   


     
      
Bookmark and Share

archiwum