kpb

Dojrzałe Kino - Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham

środa, 28 września 2016, godz. 11.00

 

 

W środę (28 września) o godzinie 11.00 zapraszamy dojrzałych widzów na kolejny pokaz Dojrzałego Kina! Zaprezentujemy niezwykły film Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham w reżyserii Pawła Łozińskiego, nagrodzony Srebrnym Lajkonikiem na Krakowkim Festiwalu Filmowym. Jury Konkursu Polskiego określiło go mianem skromnego, wielkiego filmu.

 

Dojrzałe Kino to cykl spotkań skierowany do starszych widzów. Co tydzień prezentujemy wybraną premierę, która poprzedzona jest prelekcją, a po seansie odbywa się dyskusja. Naszych widzów częstujemy kawą, herbatą i ciasteczkami. Gospodynią spotkań jest pani redaktor Maria Malatyńska.

 

Spotkania Dojrzałego Kina odbywają się co środę, w okolicach godziny 11.00. Uczestnicy cyklu prowadzą blog z recenzjami obejrzanych filmów: www.dojrzalekino.pl

 

Dojrzałe kino, jak dojrzałe wino - to pełnia smaku!

 

BILETY dla seniorów: tylko 12 zł

NAWET NIE WIESZ, JAK BARDZO CIĘ KOCHAM | NAWET NIE WIESZ, JAK BARDZO CIĘ KOCHAM
reż. Paweł Łoziński, Polska 2016, 84’ Krakowski Festiwal Filmowy 2016:
Konkurs Polski - Srebrny Lajkonik dla najlepszego filmu dokumentalnego

Co kryje się pod słowem "miłość"? Dwie kobiety spotykają się w gabinecie psychoterapeuty. W intymnym dialogu trzech osób dawne urazy i głęboko ukryte emocje powoli wychodzą na powierzchnię. Terapeuta zabiera bohaterki w trudną podróż ku polepszeniu ich relacji.
Dokument Pawła Łozińskiego, jednego z najbardziej znanych polskich dokumentalistów, to opowieść o psychoterapii jako kruszeniu międzyludzkich murów i rozbrajaniu uczuciowych pułapek. Odważne i mądre kino.

 

ZWIASTUN:


 

zrealizowano przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

          


PARTNERZY:

              

     

 
        

Bookmark and Share

archiwum