kpb

Europejski Dzień Kina Artystycznego online: Tylko zwierzęta nie błądzą

Europejskiego Dnia Kina Artystycznego online
Tylko zwierzęta nie błądzą (reż. Dominik Mol)

niedziela, 8 listopada 2020, godz. 20.00
E-Kino Pod Baranami

 

W niedzielę, 8 listopada świętujemy Europejski Dzień Kina Artystycznego. Do celebrowania tego wydarzenia zapraszamy do naszej wirtualnej sali e-kinopodbaranami.pl na pokaz Tylko zwierzęta nie błądzą, nowego filmu cenionego europejskiego reżysera Dominika Molla opartego na bestsellerowej powieści kryminalnej autorstwa Colin Niel.

 

Organizatorami Europejskiego Dnia Kina Artystycznego są CICAE i Europa Cinemas, a partnerem w Polsce Stowarzyszenie Kin Studyjnych.

 

BILETY: 15 zł
Bilety na pokaz dostępne będą na E-Kino Pod Baranami.
Sprzedaż biletów zostanie zamknięta o godz. 21.00.


Film dostępny będzie na www.e-kinopodbaranami.pl - od godz. 20.00 do godz. 24.00.
UWAGA! Należy zacząć seans punktualnie, aby zdążyć przed wygaśnięciem dostępu, co nastąpi o godz. 24.00.

 

O FILMIE:

TYLKO ZWIERZĘTA NIE BŁĄDZĄ | SEULES LES BÊTES
(Dominik Moll) FR/DE 2019, 116'


Trzymająca w napięciu i pełna zwrotów akcji kryminalno-miłosna układanka. Zagadkowe zniknięcie kobiety podczas burzy śnieżnej sprawi, że pięcioro nieznajomych zostanie uwikłanych w tajemnicę, która wykracza daleko poza senne górskie miasteczko gdzieś we Francji. 


Każda z postaci ma coś na sumieniu, najwyraźniej nie chcąc dzielić się wszystkimi swoimi sekretami. Większość z nich to idealiści, którzy marzą o ucieczce od szarej rzeczywistości, odnalezieniu miłości czy spełnienia. Łączy ich poczucie frustracji oraz nietypowa sytuacja, w jakiej się znaleźli. Poświęcone poszczególnym bohaterom rozdziały filmu obrazują nie tylko różne punkty widzenia na temat samego zaginięcia Evelyn, ale stopniowo odkrywają też zależności między nimi. Kolejne elementy tej oryginalnej układanki zaczynają do siebie pasować.


ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum