kpb

Baranki Dzieciom - Magiczna kostkaBARANKI DZIECIOM
to cykl pokazów przygotowany specjalnie dla naszych najmłodszych Widzów!

Zapraszamy w każdą niedzielę zawsze o godz. 10.00!

Filmy w polskiej wersji językowej.

Po seansach zawsze odbywają się zajęcia plastyczne dla dzieci, mające na celu kształtowanie kreatywności naszych najmłodszych widzów.
Zapraszamy także do zwiedzenia kabiny operatorskiej!

Bilety: tylko 7 zł !
Dzieci poniżej 5 lat - gratisniedziela, 9 listopada, godz. 10.00

MAGICZNA KOSTKA | EL CUBO MÁGICO
reż. Angel Izquierdo, Hiszpania/ Polska 2006, 80’

Kontynuacja SMOCZEGO WZGÓRZA! Film ukazuje nowe przygody smoków i ludzi żyjących na Smoczym Wzgórzu. To oznacza kolejną dawkę baśniowych przygód w nowej oprawie muzycznej.

Odkąd zły czarownik Septimus i jego asystent zostali wygnani ze Smoczego Wzgórza, życie stało się ciche i spokojne. Jednakże Septimus i jego pomocnik Tristan znowu powracają na Wzgórze. Tym razem mają do dyspozycja tajną broń - magiczną kostkę, dziwny i niebezpieczny przedmiot o przerażającej sile. Mieszkańcy Smoczego Wzgórza i cały Wszechświat są teraz w poważnych tarapatach. Mały smok Elfy, jego dziadek - smok strażnik - oraz jego ziemski przyjaciel Kevin stoją u progu nowej fantastycznej przygody.

Głosów do polskiej wersji językowej użyczyli: Lucyna Malec-Majer (jako Elfy), Kajetan Lewandowski (jako Kevin), Edyta Jungowska, Małgorzata Foremniak, Julia Kołakowska, Artur Kaczmarski, Krzysztof Kowalewski (jako Ethelbert), Jerzy Kryszak (jako Septimus), Jarosław Boberek (jako Tristan).

Pełny program pokazów z cyklu Baranki Dzieciom znajduje się TUTAJ!
Patronat medialny cyklu:

www.czasdzieci.pl         


Partner:

Bookmark and Share

archiwum