kpb

Baranki w pieluchach - Wyśnione miłościRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

14 października zapraszamy na wyrafinowaną komedię Xaviera Dolana o przyjaciołach, którzy angażują się w miłosny pojedynek.  

BILETY: tylko 10 zł!
czwartek, 14 października, godz. 11.00

WYŚNIONE MIŁOŚCI | LES AMOURS IMAGINAIRES
reż. Xavier Dolan, Kanada 2010, 97'

Xavier Dolan, zaledwie dwudziestojednoletni reżyser z Montrealu, za swój debiutancki film Zabiłem swoją matkę zebrał dziesiątki nagród na całym świecie. W tym roku wrócił na festiwal w Cannes z najnowszym dziełem - Wyśnione miłości.

To pełna energii i emocji opowieść o przyjaźni i miłości, rywalizacji i zdradzie. Bohaterowie, Francis i Marie, są dobrymi przyjaciółmi. Pewnej szalonej nocy spotykają Nicolasa, młodego chłopaka, który właśnie przyjechał do Montrealu. Od spotkania do spotkania, od jednej wspólnie spędzonej chwili do drugiej Francis i Marie stają się coraz bardziej zafascynowani nowym znajomym. Wkrótce zorientują się, że ich obsesja na jego punkcie zamienia się w miłosny pojedynek. Rywalizacja o względy i uczucie Nicolasa zagrozi ich przyjaźni, która jeszcze niedawno wydawała się niezniszczalna.

Podczas canneńskiego festiwalu krytycy gorąco przyjęli Wyśnione miłości.

W filmie występują Monia Chokri (Wiek ciemności Denysa Arcanda), Niels Schneider (Zabiłem swoją matkę Dolana) oraz reżyser Xavier Dolan.

Emocje z Almodóvara... styl Wong Kar-waia...
IndieWire

Nowocześnie opowiedziana, zaskakująca opowieść o miłości... Jeden z najpiękniej nakręconych filmów festiwalu [w Cannes]. First Showing

Niewiarygodnie utalentowany młody reżyser, który genialnie potrafi pokazać niuanse i piękno uczuć. Slant Magazine

Cykl polecają:
Kreatywka   Pieluszkarnia  Klub Kangura Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep NaturalnyBaby Shower Mali Turyści  
Bookmark and Share

archiwum