kpb

Baranki w pieluchach - TomRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

BILETY: tylko 12 zł

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe
(ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 5 czerwca 2014, godz. 11.00

TOM | TOM À LA FERME
reż Xavier Dolan, Kanada/Francja 2013, 102’

MFF w Wenecji 2013: Nagroda FIPRESCI 

Czwarty film Xaviera Dolana, jednego z najzdolniejszych reżyserów młodego pokolenia, twórcy znakomicie przyjmowanych filmów Zabiłem moją matkę, Wyśnione miłości i Na zawsze Laurence

Tom, przez wielu uznawany za najlepszy film w doroboku autora, to thriller psychologiczny na podstawie sztuki autorstwa quebeckiego pisarza, Michela Marca Boucharda. Dolan zagrał w nim także tytułową rolę.

Tom, młody copywriter, wyrusza w podróż na pogrzeb kochanka. Na miejscu odkrywa, że nikt nic nie wie ani o nim, ani o tym, co go łączyło ze zmarłym. Brat nieboszczyka wkrótce wciąga Toma w niebezpieczną grę, a atmosfera na farmie mocno się zagęszcza.

„Najznakomitszy i najprzyjemniejszy obraz stworzony przez Dolana.” Variety, Guy LodgePatroni medialni
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


Partnerzy
:


                         

               

      
Bookmark and Share

archiwum