kpb

na erkanach

Yang 01-07-2022

Yang

Jake prowadzi sklep z organiczną herbatą i razem z żoną Kyrą i ich córką Miką wiodą szczęśliwe, spokojne życie. Na co dzień towarzyszy im android Yang, który opiekuje się dziewczynką. Gdy przyjaciel córki nieoczekiwanie ulega awarii, Jake szuka sposobu, by przywrócić go do życia.

Niewiniątka 01-07-2022

Niewiniątka

Film Eskila Vogta (NAJGORSZY CZŁOWIEK NA ŚWIECIE). Trzymający w napięciu, oryginalny, sprawił, że podczas premierowych pokazów w Cannes widzowie oblewali się zimnym potem i nie mogli oderwać oczu od ekranu.

Ennio 06-07-2022

Ennio

Dokument zaprasza w podróż do życia prywatnego i artystycznego wspaniałego kompozytora - Ennio Morricone. Zawiera obszerne wywiady przeprowadzone przez Giuseppe Tornatore z ponad 70 filmowcami i artystami, którzy byli współpracownikami i wielbicielami Maestra.

Margot i Alma 08-07-2022

Margot i Alma

Margot ma 27 lat, mieszka w Paryżu i wraz ze swoją przyjaciółką Almą uparcie chodzi na castingi. Dziewczyny wiedzą, że zawsze mogą na siebie liczyć, nawet jeśli są dla siebie konkurentkami. Przełom następuje, gdy Alma otrzymuje główną rolę w sztuce uznanej reżyserki, a Margot ma być jej zastępczynią.

Powodzenia, Leo Grande 15-07-2022

Powodzenia, Leo Grande

Nancy Stokes (Emma Thompson), emerytowana nauczycielka i wdowa, przez całe życie miała tylko jednego partnera seksualnego – swojego męża. Zamknięta w świecie kompleksów i ukrywanych pragnień, postanawia przeżyć przygodę z młodym, przystojnym sex workerem Leo Grande (Daryl McCormack).

A oni dalej grzeszą, dobry Boże 22-07-2022

A oni dalej grzeszą, dobry Boże

Najzabawniejsza francuska rodzina powraca z humorem w trzeciej części hitu ZA JAKIE GRZECHY, DOBRY BOŻE?. Do przebojowej ekipy dołączają nowi teściowie, a to oznacza kolejne kłopoty!

Superbohaterowie 22-07-2022

Superbohaterowie

Najnowszy film Paolo Genovese, twórcy DOBRZE SIĘ KŁAMIE W MIŁYM TOWARZYSTWIE. Bohaterów filmu poznajemy w chwili, gdy jako młodzi ludzie zakochują się w sobie na zabój. Są przekonani, że miłość dana jest raz na zawsze i już do końca swoich dni będą szczęśliwi.

Każdy wie lepiej 05-08-2022

Każdy wie lepiej

Pełna humoru i wzruszeń komedia opowiadająca o parze zakochanych, którzy stają się celem intrygi najbliższych. Ich dwoje, jej dzieci, jego dzieci, dociekliwi teściowie, byli małżonkowie. Lawina zaskoczeń i przeszłość, która upomni się o swoje. Rodzinne przemeblowanie to idealna recepta na błyskotliwą̨ komedię, która zaskoczy każdego!

Głupcy 12-08-2022

Głupcy

Niekonwencjonalne małżeństwo (Marlena ma 62 lata, Tomasz jest o dwie dekady młodszy) wiedzie ustabilizowane życie w nadmorskiej miejscowości. Ich związek przeżywa wstrząs, gdy Marlena postanawia zaopiekować się chorym synem, ale już od początku staje się jasne, że zwyczajność tej relacji jest tylko pozorna.

Cicha ziemia 26-08-2022

Cicha ziemia

Anna i Adam wynajmują wakacyjny dom na słonecznej włoskiej wyspie. Na miejscu okazuje się, że wymarzona willa nie spełnia ich oczekiwań, a wyspa boryka się z brakiem wody. Obecność wynajętego do naprawy basenu robotnika rozpocznie nieoczekiwany łańcuch niepokojących zdarzeń.