kpb

Przychodzi facet do lekarza - pokazy przedpremierowe


* sobota 14 czerwca 2014, godz. 19.15
* niedziela, 15 czerwca 2014, godz. 19.15

W sobotę, 14 czerwca, o godz. 19.15 oraz w niedzielę, 15 czerwca, o godz. 19.15, w Kinie Pod Baranami odbędą się przedpremierowe pokazy komedii Przychodzi facet do lekarza. Najnowszy film Dany’ego Boona, twórcy takich przebojów, jak Jeszcze dalej niż północ i Nic do oclenia, ponownie okazał się wielkim sukcesem, bijąc rekordy frekwencyjne we francuskich kinach.

Oficjalna premiera filmu zaplanowana jest na 11 lipca 2014 roku.

BILETY:
20 zł
(normalny) | 14 zł (ulgowy) | 12 zł (senior)


PRZYCHODZI FACET DO LEKARZA | SUPERCONDRIAQUE
reż. Dany Boon, Francja 2014, 107’

Bohaterem filmu jest 40-letni fotograf i singiel, Romain Faubert. Mężczyzna to okaz zdrowia, ale problem w tym, że sam nie chce w to uwierzyć. Jest przekonany, że jego organizm to kłębowisko wszelkiego rodzaju chorób. Byłby to jego prywatny kłopot, gdyby nie fakt, że swoją manią rujnuje życie jedynego przyjaciela - doktora Zvenki. Poczciwy medyk codziennie musi wybijać z głowy Romaina kolejne urojone schorzenia, a ich chora relacja wykracza daleko poza lekarski gabinet. W końcu miarka się przebiera i Zvenka wprowadza w życie własny plan wyleczenia hipochondryka. Według niego lekarstwem na przypadłość Romaina może być... kobieta.

Na ekranie oprócz samego Dany’ego Boona zobaczymy także gwiazdę Jeszcze dalej niż północ, Kada Merad oraz znaną z Przepisu na miłość Alice Pol. Film Przychodzi facet do lekarza prezentowany był w Kinie Pod Baranami podczas 5. Przeglądu Nowego Kina Francuskiego prezentującego najciekawsze dzieła francuskiej kinematografii ostatnich lat.


ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum