kpb

Pokazy specjalne Paddingtona + lekcja angielskiego

piątek, 23 stycznia 2015, godz. 10.45
środa, 28 stycznia 2015, godz. 10.45Zapraszamy na pokazy specjalne (dla szkół i dla widzów indywidualnych) filmu Paddington połączone z lekcją języka angielskiego przygotowaną przez nauczycieli British Council. 

Seanse poprzedzą inspirowane filmem 15-20 minutowe lekcje języka angielskiego, które poprowadzą nauczyciele British Council.

Nauczyciele British Council dopasują lekcję z Paddingtonem do poziomu grupy.

Gwarantujemy uśmiech i wartościową naukę!


PADDINGTON
reż. Paul King, Wielka Brytania/Francja/Kanada 2014, 96’

Któż nie zaopiekowałby się małym sympatycznym misiem siedzącym samotnie na wielkim dworcu kolejowym? Państwo Brown z dziećmi bez wahania przygarnęli uroczego niedźwiadka w czerwonym kapeluszu i... odtąd już nic nie było jak dawniej. Do Londynu miś Paddington przybył w tajemniczy sposób aż z Peru, ale ta podróż to dopiero początek przygód niezwykłego zwierzaka. Spokojne życie Jonathana Browna i jego siostry będzie teraz pełne nie tylko prześmiesznych sytuacji, ale i niesamowitych, magicznych zdarzeń.

Historia misia Paddingtona to fantastyczna opowieść dla wszystkich dzieci i... ich rodziców.

Uroczy niedźwiadek imieniem Paddington po raz pierwszy skradł serca dziecięcej publiczności w 1958 roku - gdy Michael Bond powołał go do życia jako głównego bohatera książki „Miś zwany Paddington”. Zarówno ta, jak i kolejne części tworzące serię „Miś Paddington” sprzedały się na całym świecie w gigantycznym nakładzie 35 milionów egzemplarzy i zostały przetłumaczone na 40 języków.

W polskiej wersji językowej Paddingtonowi głosu użycza Artur Żmijewski.

Film z polskim dubbingiem.

BRITISH COUNCIL
jest instytucją reprezentującą Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w zakresie współpracy kulturalnej i edukacyjnej ze szczególnym uwzględnieniem nauki języka angielskiego. Wspiera uczniów i nauczycieli na całym świecie m.in. udostępniając bezpłatne materiały do nauki angielskiego www.britishcouncil.pl, http://blog.britishcouncil.org/polandqualityteaching
British Council jest partnerem polskiej premiery filmu Paddington.
BILETY:
18 zł (normalny)
14 zł (ulgowy)
12 zł (senior)

Specjalna cena biletu na film dla grup zorganizowanych: 13 zł.
Informacje i zgłoszenia:
Wojciech Drąg
(wojtek@kinopodbaranami.pl, tel: 509 082 149)
Bookmark and Share

archiwum