kpb

Nakręć się na kino - konkursZamiast popcornu i wielkich kubków z colą, wolisz klimat kameralnych sal? Zamiast blockbusterów – wymagające filmy? Masz swoje ulubione kino studyjne?

Jeśli tym kinem przypadkiem są nasze Baranki, możesz o tym powiedzieć, możesz to pokazać, a w końcu – możesz to nakręcić!

Sieć Kin Studyjnych i Lokalnych zaprasza do wzięcia udziału w konkursie Nakręć Się Na Kino – do końca marca możecie chwycić za kamery, komórki czy tablety, spróbować uchwycić atmosferę kina, opowiedzieć o własnych doświadczeniach związanych z kinem, odkryciach artystycznych, zaskakujących momentach, a może i o przygodach – o wszystkim, co sprawia, że chcecie do nas wracać.

Wasza obecność zostanie utrwalona: filmy będzie można obejrzeć na specjalnym kanale YouTube, w aplikacji Filmowa Mapa Polski oraz w materiałach przygotowywanych przez SKSiL. Ponadto laureaci zostaną zaproszeni na Letnią Akademię Filmową w Zwierzyńcu oraz na Ińskie Lato Filmowe – także po to, by pogłębić kontakt z taką kulturą filmową, w którą wierzymy: stawiającą widzowi wyzwania, interesującą i prowokującą do refleksji.

1-minutowe filmy można tworzyć indywidualnie lub w dwuosobowych zespołach. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy powyżej 13. roku życia.

Szczegóły konkursu i regulamin znaleźć można na stronie:
http://www.kinastudyjne.pl/static/7/5431/nakrecsienakino.html .

Zatem… NAKRĘĆ SIĘ NA KINO!
Bookmark and Share

archiwum