kpb

Studencki Nocny Klub Filmowy: T2: Trainspotting

czwartek, 9 marca 2017, godz. 23.15

 

 

W czwartek, 9 marca, zapraszamy na kolejne spotkanie Studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. W programie pokaz filmu T2: Trainspotting - kontynuacji kultowego filmu Danny'ego Boyle'a Trainspotting z 1996 roku, przedstawiająca dalsze losy Marka Rentona i jego kumpli.  W rolach głównych wystąpili ponownie Ewan McGregor, Jonny Lee Miller, Ewen Bremner i Robert Carlyle. Twórcy zadbali również o odpowiednią ścieżkę dźwiękową, zawierającą utwory m.in.: Iggy’ego Popa, Young Fathers, Underworld, The Rubberbandits, Blondie, The Clash, Queen i RUN-DMC.

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

Bilety dla studentów: 11 zł.

 

UWAGA!

Wszystkich chcących przypomnieć sobie część pierwszą, zapraszamy na jedyny w Krakowie pokaz filmu Trainspotting  w piątek, 3 marca o godz. 19.15. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ.

 

O FILMIE:

T2: TRAINSPOTTING | T2: TRAINSPOTTING
reż. Danny Boyle,  Wielka Brytania 2017, 117'

(in English with  Polish subtitles)

Druga część kultowego filmu lat dziewięćdziesiątych XX wieku, przedstawiająca dalsze losy Marka Rentona (Ewan McGregor). Widzowie przekonają się, czy rzeczywiście udało mu się wyrwać na dobre z brudnego, podziemnego życia Edynburga, heroinowego nałogu i przestępczego półświatka, w którym każdy czyn motywowany jest narkotykowym głodem. Rentonowi towarzyszą znani z pierwszej części Spud (Ewen Bremner), Sick Boy (Jonny Lee Miller) oraz Begbie (Robert Carlyle). 

 

ZWIASTUN:

 

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.

 

 

 

  

 

 

 

PARTNERZY:


             

    

 


PATRONI:


        

  

      

Bookmark and Share

archiwum