kpb

studencki Nocny Klub Filmowy: Przemytnik

czwartek, 21 marca 2019, godz. 23.00

 

 

W czwartek, 21 marca zapraszamy na kolejny pokaz w ramach studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Na ekranie przedpremierowo Przemytnik – najnowszy film w reżyserii Clinta Eastwooda, któremu na ekranie towarzyszy Bradley Cooper. Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

Najnowszy film wyreżyserowany przez Clinta Eastwooda (Za wszelką cenę) o osiemdziesięcioletnim mężczyźnie, który mimo woli staje się przemytnikiem narkotykowym na usługach meksykańskiego kartelu. W roli tytułowego przemytnika wcielił sam Eastwood, a na jego trop wpadnie agent DEA, którego zagrał Bradley Cooper (Narodziny gwiazdy).

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

BILETY: 11 zł

 

Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć TUTAJ.

 

O FILMIE:     

PRZEMYTNIK | THE MULE
reż. Clint Eastwood, USA 2018, 116’

 

Znalezione obrazy dla zapytania the mule

 

Clint Eastwood wciela się w rolę Earla Stone’a. To 80-letni mężczyzna, który nie ma grosza przy duszy, jest sam jak palec i grozi mu zajęcie przez bank zadłużonego biznesu. Właśnie wtedy otrzymuje ofertę pracy, która wymaga od niego jedynie jazdy samochodem. W ten prosty sposób Earl staje się kurierem narkotykowym na usługach meksykańskiego kartelu, z czego zupełnie nie zdaje sobie sprawy. Dobrze sobie radzi. W zasadzie tak dobrze, że wielkość przewożonych przez niego ładunków rośnie w tempie wykładniczym, a sam Earl dostaje pomocnika. Jednak nie tylko on śledzi poczynania Earla. Nowy tajemniczy przemytnik znalazł się także na celowniku znanego ze swej determinacji agenta DEA Colina Batesa (Bradley Cooper). Mimo że problemy finansowe Earla odchodzą w niepamięć, błędy popełnione przez niego w przeszłości zaczynają mu coraz bardziej doskwierać. Nie wiadomo jednak, czy zdąży je naprawić, zanim dobiorą się do niego organy ochrony porządku publicznego lub egzekutorzy kartelu.

 

 

ZWIASTUN:

 

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.  

 

PARTNERZY: 

 

             

    

 

MÓWIĄ O NAS:


         

 

 

Bookmark and Share

archiwum