kpb

Z biletem na Magnezję - zniżka na Disco Polo w E-Kinie Pod Baranami

 

 

Z biletem z filmu Magnezja otrzymasz kod zniżkowy na wcześniejszy - równie szalony - film Maćka Bochniaka Disco Polo dostępny na platformie
E-Kina Pod Baranami.


W E-Kinie Pod Baranami dostępne jest Disco Polo - przewrotny debiut Macieja Bochniaka, pełen kiczu, blichtru oraz piosenek śpiewanych m.in. przez Tomasza Kota i Joannę Kulig.

 

 

PROMOCJA!

Oglądasz Magnezję w Kinie Pod Baranami?
W E-Kinie Pod Baranami możesz zobaczyć wcześniejszy film Maćka Bochniaka - Disco Polo - w promocyjnej cenie!


Wyślij nam swój bilet z seansu Magnezji w Kinie Pod Baranami (PDF z biletem internetowym lub zdjęcie biletu papierowego) na adres kasa@kinopodbaranami.pl, a my prześlemy ci kod zniżkowy (12 zł) na film Disco Polo do obejrzenia na
e-kinopodbaranami.pl.

 

 

O FILMACH:
 

MAGNEZJA | MAGNESIUM
(Maciek Bochniak) PL 2020, 120’

FPFF w Gdyni 2020: Najlepsza scenografia, Najlepsza charakteryzacja, Najlepsze kostiumy, Złoty Pazur (Konkurs “Inne spojrzenie”)


Pogranicze polsko-sowieckie, przełom lat 20. i 30. XX wieku. Po śmierci szefa gangu i głowy rodziny, władza nad przestępczym klanem Lewenfiszów przechodzi w ręce jego córki – Róży (Maja Ostaszewska). Razem ze swoimi siostrami kobieta kontynuuje szemrane interesy ojca i robi wszystko, by oprzeć się rosnącym w siłę sowieckim bandytom, którym przewodzi konserwatywny Lew (Andrzej Chyra). Tymczasem w cieniu rywalizacji dwóch potężnych rodzin, nierozłączni bracia – Albin (Mateusz Kościukiewicz) i Albert Hudini (Dawid Ogrodnik) – wcielają w życie swój przewrotny plan. Z pomocą uwodzicielskiej Heleny (Magdalena Boczarska) chcą okraść bank, w którym przechowywane są bogactwa Lewenfiszów. Wystarczy jednak kilka złych decyzji, zwykły pech i dwa trupy, by cała misterna intryga została zagrożona. A to zaledwie początek kłopotów, gdyż do miasteczka przybywa właśnie obdarzona genialnym zmysłem śledczym inspektor Stanisława Kochaj (Agata Kulesza). To co wydarzy się wkrótce będzie mieć krwawe i pełne czarnego humoru konsekwencje, które na zawsze wstrząsną pograniczem!

 

Film prezentowany z angielskimi napisami.

 

ZWIASTUN:

 

 

 

DISCO POLO
reż. Maciej Bochniak, Polska 2014, 108'


Szalone lata dziewięćdziesiąte, gdy nad Wisłą zagościła wolność, a cała Polska śniła amerykański sen. Wielka transformacja, gorączka złota, spełniają się marzenia "od zera do Rockefellera". Tomek i Rudy - chłopaki z prowincji napędzani pasją i marzeniami żegnają szarą rzeczywistość i ruszają na podbój discopolowych list przebojów.

Karierę zaczynają od koncertów w remizach i wiejskich dyskotekach, by w końcu jako grupa LASER brawurowo wedrzeć się na muzyczne salony, czyli do wytwórni Alfa, w której króluje jedyny prawdziwy Polak - Daniel Polak (Tomasz Kot). Tam Tomek zakochuje się w pięknej i ekscentrycznej diwie Gensoninie (Joanna Kulig), zdobywa kasę i sławę, a wszystkie dziewczyny tańczą już tylko dla niego. Lecz sukces ma swoją cenę - dolary pozornie dają wolność i swobodę, a z amerykańskiego snu możnasię szybko i brutalnie przebudzić.
ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum