kpb

Baranki w pieluchach: Patrz jak kręcą

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
PATRZ JAK KRĘCĄ
(reż.
Tom George)
czwartek, 22 września 2022, godz. 11.00

Kino Pod Baranami

 

 

W czwartek 22 września, tradycyjnie o godzinie 11.00, zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. Na ekranie Patrz jak kręcą - pełne gwiazd połączenie klasycznego kryminału i błyskotliwej komedii. W obsadzie m.in.: Saoirse Ronan, Sam Rockwell, Harris Dickinson i Adrien Brody.

 

Pełen lekkości i humoru film Patrz jak kręcą osadzony jest powojennej Wielkiej Brytanii i opowiada o hollywoodzkim producencie filmowym, którzy postarania przemienić popularną sztukę teatralną w film. Kiedy członek jego ekipy ginie tajemniczą śmiercią, śledztwo rozpoczynają zmęczony światem inspektor Stoppard i paląca się do działania nowicjuszka Stalker.


Niedobrana para o skrajnie różnych charakterach, fascynujący świat kina i teatru oraz kryminalna zagadka. Patrz jak kręcą intryguje, wciąga, bawi i zachęca do wspólnego odkrywania tajemnic. Film kręcony był w prawdziwych londyńskich teatrach oraz imponujących wystrojem zabytkowych budynkach takich jak Freemasons’ Hall czy Hotel Savoy. W obsadzie znaleźli się m.in.: Saoirse Ronan (Kurier Francuski…), Sam Rockwell (Jojo Rabbit), Adrien Brody (Pianista), Harris Dickinson (W trójkącie) i David Oyelowo (Selma, Kamerdyner).

 

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 16 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!

  

O FILMIE:

PATRZ JAK KRĘCĄ | SEE HOW THEY RUN
(Tom George) US 2022, 98’

Na West Endzie w latach 50-tych, w trakcie prac nad przygotowaniem filmowej wersji głośnej sztuki, ginie jeden z kluczowych członków ekipy.


Sprawą morderstwa zajmują się zmęczony życiem inspektor Stoppard (Sam Rockwell) oraz młoda, entuzjastyczna policjantka Stalker (Saoirse Ronan). Ten pozornie niedopasowany duet zostaje wrzucony w wir wydarzeń kryminalnych, podejmując się ryzykownego śledztwa, by rozwikłać mroczną tajemnicę londyńskiego teatru. 

 


ZWIASTUN:

 

 

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

Bookmark and Share

archiwum