kpb

Baranki w pieluchach: Pierwszy gol

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:

PIERWSZY GOL (reż. Taika Waititi)
czwartek, 11 stycznia 2024, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_14023_0.jpg


Wyborny humor i refleksja na temat pasji w reżyserii Taiki Waititiego. Komedia Pierwszy gol, opowiadająca o najgorszej drużynie świata - reprezentacji piłkarskiej Samoa Amerykańskiego, to kolejny film prezentowany w cyklu Baranki w pieluchach. Pokaz w czwartek, 11 stycznia, o godzinie 11.00.


Taika Waititi zaliczył już filmowego hat-tricka: tchnął nowe życie w opowieści o wampirach (Co robimy w ukryciu), uczłowieczył i rozweselił Boga Gromów (Thor: Ragnarok) oraz z wyczuciem wprowadził humor do historii o wojnie (Jojo Rabbit nagrodzony Oscarem za scenariusz). Tym razem nowozelandzki reżyser odświeża kino sportowe.

Film Pierwszy gol Waititiego opowiada historię reprezentacji Samoa Amerykańskiego w piłce nożnej. Najgorszej drużyny świata, która zasłynęła spektakularną klęską, przygrywając 31:0 w eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2001 roku.

 

Baranki w pieluchach to seanse filmowe, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 21 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!


O FILMIE:

PIERWSZY GOL | NEXT GOAL WINS
(Taika Waititi) US/GB 2023, 103’MFF w Toronto 2023 - nominacja: Nagroda Festiwalowa w sekcji 'Prezentacje Specjalne' ('Special Presentations') - Udział w sekcji (Taika Waititi)

Pierwszym golu śledzimy losy drużyny Samoa Amerykańskiego w piłce nożnej. To bez dwóch zdań jeden z najgorszych zespołów w historii futbolu, który zasłynął spektakularną klęską, przegrywając 31:0 z Australią w eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2001 roku. Drużyna nie poddaje się jednak i zatrudnia trenera ostatniej szansy, Thomasa Rongena (Michael Fassbender), mając nadzieję, że ten odmieni jej los. Ale Rongen musi najpierw stoczyć pojedynek z samym sobą oraz ze swoją pogmatwaną przeszłością.

ZWIASTUN: 


 

 

MiastoDzieci.pl

CzasDzieci.pl

http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

 


Bookmark and Share

archiwum