kpb

Obsesja - pokaz przedpremierowy

OBSESJA (reż. Todd Haynes)
pokaz przedpremierowy
wtorek, 23 stycznia 2024, godz. 20.05
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_14043_2.jpg

Thriller Obsesja z brawurowymi rolami Natalie Portman i Julianne Moore będzie można zobaczyć w naszym Kinie przed datą oficjalnej premiery. Pokaz przedpremierowy najnowszego filmu Todda Haynesa (Carol, Daleko od nieba) już we wtorek, 23 stycznia, o godz. 20.05.

Obsesja to intrygujące połączenie thrillera i melodramatu, w którym nic nie jest takie, jakim się wydaje. Bohaterowie, dla których prawda jest tylko grą pozorów, prowadzą między sobą pełną napięcia, uwodzicielską rozgrywkę. Kto tu jest obserwowanym, a kto obserwatorem?

W najnowszym filmie Todda Haynesa (Carol, Daleko od nieba) obok Julianne Moore wystąpiła Natalie Portman, która tworzy na ekranie kreację na miarę oscarowego Czarnego łabędzia. Aktorkom na ekranie towarzyszy młody gwiazdor Charles Melton, znany z serialu Riverdale i filmu Słońce też jest gwiazdą.

BILETY:
28 zł (normalny)
24 zł (ulgowy)
20 zł (klubowy/senior)


O FILMIE:
OBSESJA | MAY DECEMBER
(Todd Haynes) US 2023, 113’Złote Globy 2024 - nominacje: Najlepsza komedia lub musical, Najlepsza aktorka w komedii lub musicalu (Natalie Portman), Najlepszy aktor drugoplanowy (Charles Melton), Najlepsza aktorka drugoplanowa (Julianne Moore)
MFF w Cannes 2023 - nominacja: Złota Palma - Udział w konkursie głównym (Todd Haynes)
Oscary 2024 - nominacje: Najlepszy scenariusz oryginalny (Alex Mechanik, Samy Burch)


Aktorka Elizabeth (Natalie Portman) jest zafascynowana Gracie (Julianne Moore): historią jej życia, jej małżeństwem, domem, dziećmi. Korzystając z zaproszenia, szczegółowo obserwuje jej życie z bliska i coraz odważniej wkracza w świat, w którym początkowo miała być jedynie gościem. Zawodowa fascynacja z czasem przeradza się w niebezpieczną grę pozorów, w której każdy będzie pilnie strzegł swoich tajemnic – i swojej wersji prawdy.

Polska premiera: 2 lutego 2024


ZWIASTUN:


PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum