kpb

Fleabag (retransmisja spektaklu)

tytuł oryginalny: Fleabag

reżyseria: Vicky Jones
aktorzy: Phoebe Waller-Bridge

czas trwania: 88 min.
produkcja: Wielka Brytania 2019
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles
info: National Theatre Live

Monodram Fleabag to nie tylko obsypany nagrodami spektakl, który stał się inspiracją dla kultowego serialu BBC, ale też prawdziwa, sceniczna jazda bez trzymanki!

Phoebe Waller-Bridge z uwagą przygląda się głównej bohaterce i jej z pozoru zwykłej codzienności, bezlitośnie, celnie i przezabawnie puentując absurdy życia współczesnej młodej kobiety.
 
Fleabag ma obsesję na punkcie seksu, jest emocjonalnie niestabilna i skupiona na sobie, ale to dopiero wierzchołek góry lodowej. Gdy jej rodzina i przyjaciele zaczynają się od niej odwracać, a prowadzona przez nią (z niezastąpionym wsparciem świnki morskiej) kawiarnia ledwo utrzymuje się na powierzchni, kobieta odkrywa, że nie ma już nic do stracenia…

| Written and performed by Phoebe Waller-Bridge (
Fleabag, Killing Eve) and directed by Vicky Jones, Fleabag is a rip-roaring look at some sort of woman living her sort of life. Following a box-office record-breaking run in cinemas in 2019, the one-woman show returns to cinemas to the big screen this summer.  

Fleabag may seem oversexed, emotionally unfiltered and self-obsessed, but that's just the tip of the iceberg. With family and friendships under strain and a guinea pig café struggling to keep afloat, Fleabag suddenly finds herself with nothing to lose. The hilarious, award-winning play that inspired the BBC’s hit TV series Fleabag, was captured live on stage from London’s West End in 2019.


ZWIASTUN:

Bookmark and Share