kpb

FILMOWY INDEKS

od października 2021 do czerwca 2022

 

 

Ruszyła kolejna edycja akcji FILMOWY INDEKS organizowanej przez Kino Pod Baranami. Dzięki niej krakowscy studenci i doktoranci mogą być na bieżąco z najciekawszymi premierami filmowymi, przy okazji zyskując darmowe bilety oraz zniżkę u partnera Akcji.


Kino Pod Baranami rozdaje krakowskim studentom Filmowe Indeksy. Każdy obejrzany w Baranach film nagradzany jest „zaliczeniem”, a odpowiednia liczba „zaliczeń” premiowana darmowymi biletami. Filmowe Indeksy, które trafiają do rąk studentów, ułatwiają im kontakt z dobrym kinem, które od lat stanowi repertuar Kina Pod Baranami zrzeszonego w sieci kin europejskich Europa Cinemas, Sieci Kin Studyjnych oraz w Polskiej Sieci Kin Cyfrowych; kina docenionego przez publiczność w Krakowie, Polsce i Europie.


Studenci są częstymi gośćmi naszego kina. Wyraźnie widać, że nie boją się filmów nietuzinkowych, odważnych i przecierających nowe, kinematograficzne ścieżki. Czyli dokładnie takich jakie prezentujemy w Kinie Pod Baranami! Jednocześnie jednak wiemy, że studencka kieszeń nie pozwala na zbyt częste wizyty w kinie. By temu zaradzić, zachęcamy do uczestnictwa w czwartkowych pokazach studenckiego Nocnego Klubu Filmowego (bilety dla studentów tylko 12 zł!) oraz do zbierania pieczątek w Filmowych Indeksach. Ich posiadaczy nagradzamy darmowymi wejściówkami! – mówi Marynia Gierat, szefowa Kina Pod Baranami


Tegorocznej edycji FILMOWEGO INDEKSU po raz kolejny partneruje Education First - International Language Centers - szkoła językowa, która łączy naukę języków obcych z wymianą kulturową, pracą naukową i podróżami edukacyjnymi. Ich misją jest przede wszystkim łamanie barier językowych i kulturowych. Z Filmowym Indeksem Education First oferuje kursy językowe za granicą 5% taniej!


Education First od ponad 50 lat organizuje kursy językowe w 46 szkołach na całym świecie. Wybrać można jeden z 7 języków (angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, japoński i chiński), skorzystać z kursów egzaminacyjnych oraz praktyk. Nauka z EF to świetny pomysł na niezapomniane wakacje, a także możliwość poznania rówieśników z całego świata!

 
We wrześniu 2017 roku Education First otworzyło swoje krakowskie biuro - w sąsiedztwie Kina Pod Baranami - w Pałacu pod Baranami.

 

REGULAMIN akcji FILMOWY INDEKS 2021/22

ZASADY OGÓLNE:

1. Regulamin dotyczy akcji Filmowy Indeks.

2. Organizatorem akcji jest Kino Pod Baranami.

3. Akcja trwa od 1.10.2021 r. do 30.06.2022 r.

a. Druki Filmowych Indeksów wydawane są do wyczerpania zapasów.

b. Od 1 lipca do 30 września 2022 r. można uzupełniać Indeksy otrzymane w okresie od 1.10.2021 do 30.06.2021 r.

4. Uczestnikami akcji są Widzowie posiadający aktualną legitymację studencką lub doktorancką, którzy zakupili bilet na dowolny seans w Kinie Pod Baranami.

5. Filmowy Indeks nie dotyczy pokazów online na www.e-kinopodbaranami.pl.

6. Filmowy Indeks upoważnia do zniżki w wysokości 5% na wybrany kurs językowy za granicą prowadzony przez Education First (szczegóły: www.ef.pl)

 

AKCJA “FILMOWY INDEKS”:

1. Każdy student/studentka, który zakupił bilet na dowolny seans w Kinie Pod Baranami może uzyskać druk Filmowego Indeksu, w którym na start otrzymuje jedną pieczątkę.

2. Filmowy Indeks można otrzymać w jednej z kas Kina (Rynek Główny 27 lub Małopolski Ogród Sztuki, ul. Rajska 12) lub u wybranych partnerów Akcji.

3. Filmowe Indeksy są imienne i ważne jedynie z podpisem właściciela.

4. Zakup jednego biletu na dowolny seans w Kinie Pod Baranami daje prawo do uzyskania JEDNEJ pieczątki w Filmowym Indeksie. W przypadku, kiedy Widz (student/studentka) kupuje kilka biletów na ten sam seans, otrzymują TYLKO jedną pieczątkę w posiadanym Indeksie.

a. w przypadku zakupu biletu w kasie Kina pieczątkę w Filmowym Indeksie uzyskuje się wyłącznie w chwili zakupu biletu na seans.

b. w przypadku zakupu biletu online pieczątkę w Filmowym Indeksie uzyskuje się wyłącznie podczas kontroli biletu przy wchodzeniu na salę kinową na seans.

5. W chwili odbierania biletu gratisowego, Widz (student/studentka) nie otrzymuje pieczątki w Indeksie.

6. Pieczątki z różnych Indeksów nie sumują się.

7. Wypełniony Filmowy Indeks można zwrócić do kasy Kina lub zachować.

8. Po oddaniu wypełnionego Indeksu, można rozpocząć wypełnianie kolejnego Filmowego Indeksu.

9. Akcja nie obejmuje projekcji w ramach studenckiego Nocnego Klubu Filmowego (osobny program lojalnościowy, szczegóły: regulamin Studenckiego Nocnego Klubu Filmowego).

 

ZASADY KORZYSTANIA Z PROMOCJI:

1. Po „zaliczeniu” 3 filmów, Widz zyskuje możliwość zakupu dwóch biletów w cenie jednego (do zakupionego biletu drugi - na ten sam film - otrzymuje gratis*).

2. Po „zaliczeniu” 6 filmów, Widz otrzymuje jeden bilet gratis* na dowolny film.

* Kino Pod Baranami zastrzega sobie możliwość wyłączenia wybranych filmów z akcji promocyjnej.

 

 

PARTNER: