kpb

Baranki w pieluchach - Poznasz przystojnego brunetaBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

17 marca zapraszamy na spacer uliczkami Londynu w doborowym towarzystwie Antonio Banderasa, Anthony'ego Hopkinsa, Naomi Watts i... Woody'ego Allena! 

BILETY: tylko 10 zł!

UWAGA MAMY!
Zachęcamy do kolekcjonowania pieluchowych biletów, dzięki którym każda z Was będzie mogła zdobyć zestawy kosmetyków, podarowane przez Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA. Wystarczy zebrać 5 biletów, zgłosić się z nimi do Kasy i odebrać swoją nagrodę :-)
Odliczanie zaczynamy od 10 marca!
czwartek, 17 marca 2011, godz. 11.00

POZNASZ PRZYSTOJNEGO BRUNETA | YOU WILL MEET A TALL DARK STRANGER
reż. Woody Allen, USA/Hiszpania 2010, 98'  

Najnowsza komedia Woody’ego Allena to miłosny trójkąt gwiazd kina i historia serii przypadkowych romansów, które prowadzą do zabawnych komplikacji.

Po zmysłowej wycieczce do Hiszpanii (Vicky Cristina Barcelona) i arcyzabawnym powrocie do Nowego Jorku (Co nas kręci, co nas podnieca), mistrz komedii rozpala namiętnościami rozważny i romantyczny Londyn!

Pożądanie, wielkie ambicje i zaskakujące obsesje wywrócą do góry nogami świat pozornie chłodnych londyńczyków. Sally (Naomi Watts) podkochuje się w przystojnym szefie Gregu (Antonio Banderas), jednak ten, nieczuły na jej awanse, próbuje usidlić inną kobietę. Mąż Sally (Josh Brolin), który ima się wszelkich sposobów, żeby spełnić swoje ambicje pisarskie, traci nagle głowę dla tajemniczej piękności z sąsiedztwa (Freida Pinto). Tymczasem spragniony mocnych wrażeń ojciec Sally (Anthony Hopkins) odnajdzie drugą młodość u boku nieprzyzwoicie uroczej call girl (Lucy Punch). W tej błyskotliwej grze z przekornym losem, każde z namiętnych kochanków przekona się, że to właśnie miłość pozwala oszukać przeznaczenie.

W filmie występują Naomi Watts (nominowana do Oscara za 21 gramów), ulubiony aktor Pedro Almodóvara - Antonio BanderasJosh Brolin (gwiazdor Prawdziwego męstwa, nominowany do Oscara za Obywatela Milka), Freida Pinto (rewelacja nagrodzonego Oscarem Slumdoga. Milionera z ulicy) i Anthony Hopkins.

„Najlepsze gagi, najpiękniejsze kobiety” Kate Muir, The Sunday Times
„Lekki film o staraniach ludzi, pragnących czerpać z życia jak najwięcej przyjemności. Jak zwykle u Allena wszystko gra” Janusz Wróblewski, Polityka
„Przezabawna komedia, w której wielkie i wschodzące gwiazdy szukają miłości i szczęścia”
Kevin Lally, Film Journal international
 
Cykl polecają
:
Kreatywka   Pieluszkarnia    Klub Kangura Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep NaturalnyBaby Shower Mali Turyści       
 
Bookmark and Share

archiwum