kpb

Dojrzałe kino - MelancholiaJak co tydzień, i w najbliższą środę Kino Pod Baranami zaprasza dojrzałą widownię na premierowy film, po którym będzie okazja do rozmowy przy kawie, herbacie i ciasteczkach. W środę, 8 czerwca przedstawimy nagrodzony w Cannes apokaliptyczny film Larsa von Triera. 

Projekcji filmu tradycyjnie towarzyszyć będzie rozmowa przy kawie i herbacie.

Bilet na seans: tylko 11 zł.


środa, 8 czerwca 2011, godz. 11.15

MELANCHOLIA | MELANCHOLIA
reż. Lars von Trier, Dania/Szwecja/Francja/Niemcy 2011, 130’
 
MFF Cannes 2011: nagroda aktorska dla Kirsten Dunst

Apokaliptyczne kino Larsa von Triera, twórcy Antychrysta. Polska premiera filmu odbędzie się już tydzień po oficjalnej premierze na festiwalu w Cannes.


Wystawne weselne przyjęcie Justine (Kirsten Dunst) i Michaela (Alexander Skarsgård) odbywa się w olbrzymiej posiadłości jej siostry (Charlotte Gainsbourg) i szwagra (Kiefer Sutherland). Jednocześnie do Ziemi zbliża się planeta Melancholia, która przez miliony lat skrywała się za Słońcem. To będzie piękny koniec świata.

W rolach głównych Kirsten Dunst (Maria Antonina, trylogia Spider-Man), Charlotte Gainsbourg (Antychryst), Kiefer Sutherland (serial 24 godziny), Stellan Skarsgård (Pewien dżentelmen, Przełamując fale), John Hurt (Człowiek słoń, Propozycja) i Charlotte Rampling (Basen, Młyn i krzyż). 
Partnerzy:

  
Bookmark and Share

archiwum