kpb

Seans z Radiofonią - MoskitieraOd początku kwietnia, w każdą niedzielę, nasz stały Patron - Radiofonia poleca jeden spośród filmów premierowo goszczących na ekranach Kina Pod Baranami. W każdy poniedziałek Barany pokazują film polecany przez Radiofonię. Krótka prelekcja na antenie i pokaz filmu w kinie składają się na Seans z Radiofonią, czyli coś, co koniecznie trzeba usłyszeć i zobaczyć. 

6 czerwca o godzinie 19.00
, podczas Seansu z Radiofonią, Słuchacze i Widzowie zobaczą nagrodzoną w Karlowych Warach groteskę o pewnej dysfunkcjonalnej rodzinie z Barcelony. 


Czarna komedia absurdu, której bohaterowie wierzą, że jedyne czego powinni się bać - to komary. Augustí Vila wyśmienicie portretuje dysfunkcyjną rodzinę z Barcelony, gdzie każdy cierpi na inny rodzaj neurozy. Chora na Alzheimera babcia nie odzywa się ani słowem, dziadek myśli o samobójstwie, a ich córka, Alicja, bez przerwy kłóci się z mężem. W reakcji na małżeński kryzys rodziców 15-letni Luis przestaje mówić, zaczyna za to znosić do domu bezpańskie psy, koty i gołębie... Liczba zwierząt nieustannie rośnie, poważnie utrudniając życie katalońskiej rodziny i zmuszając jej członków do podjęcia niestandardowych kroków...

Usłysz i przyjdź i zostań Słuchaczem i Widzem Seansu z Radiofonią!

Bilet na Seans z Radiofonią:
- jak poniedziałkowe bilety w KPB -
10,90 zł!


Uwaga! Wśród Widzów pokazu wylosujemy jednego szczęśliwca, który otrzyma bilet na najbliższą edycję cyklu radiofonia receive. - urodzinowy koncert z gwiazdami wytwórni Ninja Tune!

Szczegóły na stronach:
http://www.radiofonia.fm/receive-eskmo-king-cannibal
http://www.facebook.com/event.php?eid=218843154806604#!/event.php?eid=130437547031940

Bookmark and Share

archiwum