kpb

Baranki w pieluchach - RestlessBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

29 grudnia - Gus Van Sant powróci poruszającym filmem o młodocianych outsiderach.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki na obiady dla dzieci, ciasta oraz napoje dla rodziców w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

BILETY: 11 zł

czwartek, 29 grudnia 2011, godz.11.00

RESTLESS | RESTLESS
reż. Gus Van Sant, USA 2011, 91’

Nowy obraz uznanego reżysera Gusa Van Santa, twórcy filmów Obywatel Milk, Buntownik z wyboru i Słoń.

Annabel Cotton (Mia Wasikowska) pełna jest radości i optymizmu, chociaż nosi w sobie smutną tajemnicę - jest nieuleczalnie chora na raka. Nastoletni Enoch Brae (Henry Hopper) po śmierci rodziców zupełnie stracił chęć do życia. Kiedy tych dwoje przypadkowo spotyka się na pogrzebie, pojawia się między nimi nić porozumienia...

Światem Enocha jest m.in. jego najlepszy przyjaciel Hiroshi, który okazuje się być duchem pilota kamikadze. Annabel jest zafascynowana teoriami Karola Darwina. Dowiadując się o zbliżającej się śmierci Annabel, Enoch oferuje jej pomoc w zmierzeniu się z ostatnimi chwilami życia, kusząc los, a nawet samą śmierć.

W głównej roli filmu Mia Wasikowska, aktorka znana z filmów Jane Eyre, Alicja w krainie czarów i Wszystko w porządku.

„Opowieść o parze nastolatków połączonych przez śmierć urzeka delikatnością w poruszaniu tematów ostatecznych. Bardzo dobre role Mii Wasikowskiej oraz Henry’ego Hoppera.” Łukasz Muszyński, Filmweb

„Nikt tak jak Van Sant nie rozumie olśnień i lęków młodości.”
Paweł T. Felis, Gazeta Wyborcza
 
Cykl polecają
:

Kreatywka        Klub Kangura   Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl   Mali Turyści     CzasDzieci.pl        
Bookmark and Share

archiwum