kpb

Baranki w pieluchach - Moja łódź podwodnaBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

2 lutego  - Oliver Tate spróbuje uwieść najładniejszą dziewczynę w szkole za pomocą siły umysłu w oryginalnej brytyjskiej komedii, MOJA ŁÓDŹ PODWODNA.  

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki na obiady dla dzieci, ciasta oraz napoje dla rodziców w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

BILETY: 11 zł

czwartek, 26 stycznia 2012, godz. 11.00

MOJA ŁÓDŹ PODWODNA | SUBMARINE
reż. Richard Ayoade, USA/Wielka Brytania 2010, 97’

British Independent Film Award 2011: najlepszy scenariusz i debiut reżyserski
Brytyjskie Nagrody Filmowe BAFTA 2012 - nominacja: najlepszy brytyjski debiut 

Świetnie przyjęta na festiwalach w Toronto, Berlinie i wrocławskich Nowych Horyzontach komedia Richarda Ayoade, twórcy m.in. teledysków Arctic Monkeys. Urocza i ciepła komedia o dojrzewaniu wyrastająca z tradycji humoru angielskich komików, takich jak Hugh Laurie czy grupa Monty Pytona.

Bohater Mojej łodzi podwodnej - 15-letni Olivier Tate - ma w życiu dwa cele: stracić dziewictwo przed kolejnymi urodzinami i nie dopuścić do rozwodu rodziców. Realizacja obu wcale nie wydaje się taka prosta - na przeszkodzie wtajemniczenia erotycznego staje fakt, że Oliver nie należy do najpopularniejszych uczniów w szkole, natomiast osiągnięcie drugiego celu utrudnia pewien nauczyciel tańca, którym matka chłopca jest ewidentnie zauroczona. Wszystko zmienia się, gdy niespodziewanie dla niego samego uwagę na Oliviera zwraca najładniejsza dziewczynka w szkole. Dotychczasowa hierarchia wartości chłopca ulegnie przewartościowaniu.

Moja łódź podwodna to reżyserski debiut Richarda Ayoade, który do tej pory zdobywał popularność pisząc scenariusze, reżyserując i występując w telewizyjnych komediach (Technicy-magicy, Community) oraz realizując teledyski. W filmie w rolach głównych wystąpili Noah Taylor (Podwodne życie ze Steve'em Zissou), Paddy Considine (Ultimatum Bourne'a), Sally Hawkins (zdobywczyni Złotego Globa za Happy-Go-Lucky) oraz debiutant Craig Roberts. Scenariusz Mojej łodzi podwodnej oparty jest na powieści Joe Dunthorne'a, za którą młody autor otrzymał nagrodę im. Curtisa Browne'a.
 
Cykl polecają
:

Kreatywka        Klub Kangura   Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl   Mali Turyści     CzasDzieci.pl         

Bookmark and Share

archiwum