kpb

Baranki w pieluchach - Zapiski z ToskaniiBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

Zachęcamy także do lektury reportażu o cyklu Baranki w pieluchach, zamieszczonego w portalu CzasDzieci.pl :-) !

22 marca - Juliette Binoche i William Shimell spotkają się w Toskanii. Pokaz o godz. 10.30!

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki na obiady dla dzieci, ciasta oraz napoje dla rodziców w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

BILETY: 12 zł

czwartek, 22 marca 2012, godz. 10.30

ZAPISKI Z TOSKANII | COPIE CONFORME
reż. Abbas Kiarostami, Francja/Włochy/Belgia 2010, 106’

MFF Cannes 2010: nagroda dla najlepszej aktorki (Juliette Binoche)
MFF Valladolid 2010: nagroda dla najlepszego filmu
Nagrody Stowarzyszenia Krytyków San Francisco 2010: najlepszy zagraniczny film roku

Zapiski z Toskanii
, mistrza światowego kina Abbasa Kiarostamiego, to subtelna opowieść o naturze związków między kobietą i mężczyzną z wybitną, nagrodzoną w Cannes, rolą Juliette Binoche.

Toskania. Właścicielka lokalnego sklepiku z antykami (Juliette Binoche) przybywa na wykład brytyjskiego pisarza (William Shimell) promującego swoją najnowszą książkę. Po spotkaniu kobieta zaprasza go na wycieczkę do małego toskańskiego miasteczka, gdzie właścicielka kawiarni omyłkowo bierze ich za małżeństwo. Para wykorzystuje to zdarzenie, by rozpocząć subtelną grę. Choć prawie się nie znają, rozmawiają o miłości i związkach jakby byli wieloletnim małżeństwem. Czy jest to tylko subtelny flirt, czy też wyrafinowana gra skrywająca prawdziwą naturę ich znajomości? A może im samym coraz trudniej odróżnić prawdę od fałszu?

„Intensywny, pulsujący życiem film.” The New York Times

„Filmowa podróż w poszukiwaniu prawdy, piękna i miłości.” The A.V. Club

„Może kojarzyć się z
Przed wschodem słońca i Przed zachodem słońca Richarda Linklatera, ale sposób w jaki Zapiski z Toskanii mieszają rzeczywistość i fantazję sprawia, że bliżej temu filmowi do Incepcji.” ReelViews

„Jeden z tych filmów, które sprawiają przyjemność podczas seansu, ale może jeszcze większą po nim. Ten film zostanie z wami na długo.” The Trend
 
Cykl polecają
:

Kreatywka        Klub Kangura   Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl   Mali Turyści     CzasDzieci.pl           
Bookmark and Share

archiwum