kpb

Baranki w pieluchach - Hotel MarigoldBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu.

28 czerwca angielski humor w najlepszym wydaniu - HOTEL MARIGOLD Johna Maddena.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki na obiady dla dzieci, ciasta oraz napoje dla rodziców w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

BILETY: wyjątkowo 14 zł

czwartek, 28 czerwca 2012, godz. 11.00

HOTEL MARIGOLD | THE BEST EXOTIC MARIGOLD HOTEL
reż. John Madden, Wielka Brytania 2011, 124’

Brytyjska komedia Johna Maddena, twórcy Zakochanego Szekspira i Jej wysokości pani Brown.

Grupa emerytowanych Anglików wyrusza w podróż do Indii, zachęcona obietnicą wakacji w luksusowym hotelu. Gdy na miejscu okazuje się, że „luksusowy hotel” jest rozpadającą się ruiną, emeryci postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce...

W rolach głównych prawdziwa aktorska śmietanka: nominowany do Oscara Tom Wilkinson (Autor widmo, Goło i wesoło), nagrodzona Oscarem Judi Dench (Zakochany Szekspir, Notatki o skandalu), Dev Patel (Slumdog. Milioner z ulicy), dwukrotna laureatka Oscara Maggie Smith (Harry Potter, Gosford Park), Bill Nighy (Tylko miłość, Notatki o skandalu), Celia Imrie (Dziewczyny z kalendarza, Dziennik Bridget Jones) i Penelope Wilton (Duma i uprzedzenie,Wszystko gra).

Cykl polecają
:

Kreatywka                       Klub Kangura       Młyn Fitness         MiastoDzieci.pl     Mali Turyści           CzasDzieci.pl                  
Bookmark and Share

archiwum