kpb

Line of Sight. Świat kurierów rowerowych - pokaz filmu oraz rowerowa gra miejska

LINE OF SIGHT
ŚWIAT KURIERÓW ROWEROWYCH
- pokaz dokumentu Line Of Sight & rowerowa gra miejska
piątek, 14 września 2012

W piątek, 14 września 2012 zapraszamy Widzów Kina Pod Baranami oraz fanów dwóch kółek na specjalne wydarzenie wpisujące się w kalendarz wrześniowych akcji pro rowerowych. Tydzień po Mistrzostwach Polski w Bike Polo zachęcamy do wejścia w środowisko kurierów rowerowych.

Przed nami między innymi projekcja dokumentu pt. Line Of Sight, który był jedną z najważniejszych pozycji tegorocznej edycji Bike Film Festival. Pokaz w Kinie Pod Baranami będzie jedynym planowanym w Polsce, autoryzowanym przez pomysłodawcę i operatora filmu, Lucasa Brunelle’a. Po sporej dawce filmowych emocji wraz ze Stowarzyszeniem Kraków Miastem Rowerów, zapraszamy do wzięcia udziału w rowerowej grze miejskiej.

Przyjedź na seans na swoim bicyklu i zaparkuj go na dziedzińcu Pałacu Pod Baranami!


Dla chętnych: istnieje możliwość zakupu płyty DVD z filmem w rabatowej cenie.
Kontakt: ola@kinopodbaranami.plPROGRAM:

godz. 19.00
 Kino Pod Baranami (Rynek Główny 27)
– pokaz filmu LINE OF SIGHT

godz. 21.00
  dziedziniec PAŁACU POD BARANAMI (Rynek Główny 27)
– start GRY LINE OF SIGHT


BILETY:
normalny: 16 zł
ulgowy*: 14 zł
*także dla uczestników Gry Line Of Sight (Każdy uczestnik Gry zobowiązany jest do zakupu biletu na pokaz filmu w cenie biletu ulgowego, który jest jednoznaczny z wpisowym. Automatycznie otrzymuje miejsce na sali kinowej.)


UWAGA! Możliwy jest już tylko zakup biletów (nie ma opcji dokonania rezerwacji).

LINE OF SIGHT
reż. Benny Zenga, USA 2011, 60’

“Jeśli chcesz zobaczyć, jak to jest grać we Frogger w realu, na rowerze, mając tylko jedno życie, sprawdź Line Of Sight
-Mat Hoffman, profesjonalny zawodnik BMX

Line of Sight to dokument opowiadający o nielegalnych wyścigach kurierów rowerowych, które stały się zjawiskiem globalnym. Lucas Brunelle przez ponad dekadę jeździł z najszybszymi i najbardziej doświadczonymi rowerzystami miejskimi na całym świecie, nagrywając wszystkie poczynania kamerą zamontowaną na swoim kasku. Film składa się z najlepszych nagrań z wyścigów alleycatowych - w dżunglach miejskich (Nowy Jork, Meksyk, Londyn) i tych rzeczywistych (Gwatemala), po ostrą jazdę wzdłuż Muru Chińskiego. Line of Sight to nie tylko montaż ujęć oraz szybka akcja - dokument dostarcza bowiem widzom przede wszystkim nieoceniony wgląd w społeczność gońców rowerowych, którzy biorą udział w podobnych undergroundowych zawodach.


ROWEROWA GRA MIEJSKA
Line of Sight


Widzów zachęconych tym, co zobaczymy na ekranie, zapraszamy do wzięcia udziału w nocnej rowerowej grze miejskiej przygotowanej przez Wolny Rower oraz NightRiders[KRK]. Na wszystkich uczestników czekają zniżki w klubie Betel, a na wygranych atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów.

Aby wziąć udział w Grze Line of Sight należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na blogu Wolny Rower.

Uwaga: ilość miejsc w grze jest ograniczona!
LISTA STARTOWA ZOSTAŁA WYPEŁNIONA (4.09.2012)ORGANIZATORZY:
Kino Pod Baranami

   


PARTNERZY:

    

       


PATRONI:

Bookmark and Share

archiwum