kpb

Dojrzałe kino - Zakochani w RzymieKino Pod Baranami zaprasza dojrzałą widownię na premierowy film, po którym będzie okazja do rozmowy przy kawie, herbacie i ciasteczkach. 

Wznawiamy cykl Dojrzałe kino! 5 września zapraszamy na pokaz najnowszego filmu Woody'ego Allena, ZAKOCHANI W RZYMIE!

Projekcji filmu tradycyjnie towarzyszyć będzie rozmowa przy kawie i herbacie.

Bilety dla seniorów: 12 zł
.środa, 5 września 2012, godz.
11.00

ZAKOCHANI W RZYMIE | TO ROME WITH LOVE
reż. Woody Allen, Hiszpania/USA/Włochy 2012, 111’

Po największym kasowym i prestiżowym sukcesie od ponad dekady za sprawą oscarowej komedii O północy w Paryżu i bezprecedensowej, milionowej frekwencji w polskich kinach w 2011 roku na swoich ostatnich dwóch filmach, Woody Allen przedstawia najnowsze dzieło, tym razem nakręcone we Włoszech i nawiązujące do renesansowego arcydzieła Giovanniego Boccaccia Dekameron.

Komedia Zakochani w Rzymie, poświęcona Amerykanom i Włochom zmagającym się w Wiecznym Mieście z rozlicznymi miłosnymi perypetiami, kusi widzów najatrakcyjniejszą komediową obsadą tego roku.

Poza najgorętszymi, młodymi gwiazdami Hollywood - nominowanymi do Oscara Ellen Page (Juno, Incepcja) i Jessem Eisenbergiem (The Social Network), Allen zaprosił do współpracy najsłynniejszych europejskich laureatów nagrody Amerykańskiej Akademii - swoją muzę z Vicky Cristina Barcelona, Penelope Cruz, oraz nieobliczalnego komika numer jeden, Włocha Roberto Benigniego (statuetka dla najlepszego aktora za Życie jest piękne), a także trzykrotnie nominowanego do Złotego Globu i raz do Oscara Aleca Baldwina (To skomplikowane), powracającą po dłuższej przerwie na jego plan Judy Davis (nominowana do Oscara za Podróż do Indii i Allenowskich Mężów i żony), a także... po raz pierwszy od sześciu lat (Scoop - Gorący temat) samego siebie!

Partnerzy:


Bookmark and Share

archiwum