kpb

Baranki Dzieciom - pokaz w ramach Festiwalu Dziecięcych Marzeń

FESTIWAL DZIECIĘCYCH MARZEŃ  W KINIE POD BARANAMI


Baranki Dzieciom
niedziela, 9 września 2012, godz. 11.00

W niedzielę, 9 września Kino Pod Baranami zaprasza na pierwszy jesienny pokaz cyklu Baranki dzieciom – poranków filmowych dla najmłodszych Widzów!
Spotkanie odbędzie się w ramach Festiwalu Dziecięcych Marzeń.

O godzinie 11.00 rozpocznie się projekcja bajek z serii Nowe przygody Misia Uszatka, a po seansie wraz z Famigą zapraszamy na zabawy oraz pokaz wielkich baniek mydlanych – Marzenia jak Bańki Mydlane.

Na każdego uczestnika czekają upominki przekazane przez Park Wodny w Krakowie :)


BILETY: tylko 10 zł


NOWE PRZYGODY MISIA USZATKA - zestaw bajek, 45’


 
Kultowy serial o przygodach Misia Uszatka i jego przyjaciół: Prosiaczka, Króliczków, Zajączka i psa Kruczka. Serial ma charakter edukacyjny - uczy najmłodszych widzów tolerancji, uczciwości i zasad dobrego wychowania. Zbiór czterech bajek wraz z premierowym odcinkiem z roku 1962.


FAMIGA – Miejsce dla Rodziny i Przyjaciół
 
Famiga to zbiór nietypowych zajęć i warsztatów zarówno dla Dzieci, jak i dla Dorosłych. W jednym miejscu stawiamy na rozwój tych Dużych i tych całkiem Małych!

Posiadamy nie tylko autorskie programy wykorzystujące nowe metody, ale także sprawdzone zasady pedagogiki zabawy, pedagogiki i psychologii twórczości oraz psychologii rozwojowej.


FESTIWAL DZIECIĘCYCH MARZEŃ    
8 – 9 września 2012

Festiwal Dziecięcych Marzeń to czas poświęcony wyłącznie Najmłodszym. Każde Dziecko poczuje się wtedy wyjątkowe! Podczas jesiennego weekendu 8 i 9 września wszyscy będziemy śledzić postępy Naszych Pociech. Kraków będzie całym sercem za Małymi i dla Małych. Dzięki uczestnictwu w nietuzinkowym programie Festiwalu, Dzieci będą mogły bawić się i przy tym odkrywać to, co nieznane i tajemnicze!

Oficjalna strona FestiwaluKINO POD BARANAMI – MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOMKino Pod Baranami pięciokrotnie zostało uhonorowane tytułem Miejsca Przyjaznego Maluchom!
Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!


Partnerzy cyklu:  
  
CzasDzieci.pl                


Cykl polecają:

Qlturka.pl     Parenting.pl     Mali Turyści       MiastoDzieci.pl                             
         
Bookmark and Share

archiwum