kpb

Baranki w pieluchach - Siostra twojej siostryBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki na obiady dla dzieci, ciasta oraz napoje dla rodziców w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

BILETY: tylko 12 zł

czwartek, 13 września 2012, godz. 11.00

SIOSTRA TWOJEJ SIOSTRY | YOUR SISTER'S SISTER
reż. Lynn Shelton, USA 2011, 90’

Emily Blunt (Lato miłości, Diabeł ubiera się u Prady) w niezależnej komedii pełnej pomyłek i nieporozumień, skrywanych uczuć i niewypowiedzianych pragnień.  

Iris i Hanna to siostry. Jack jest najlepszym przyjacielem Iris. Ta trójka niespodziewanie spędzi razem kilka dni w domku na odludziu. Kto kogo kocha? Kto coś udaje? Kto kim manipuluje? I kto chce się z kim przespać?

Doskonale przyjęta na festiwalach w Sundance i w Toronto komedia Lynn Shelton, w której współcześni trzydziestolatkowie muszą pod wpływem zbiegu okoliczności zrzucić maski i zmierzyć się ze swoimi niepokojami i uczuciami.

„Perła niezależnego kina tej klasy, co Once i Debiutanci”. The Onion AV Club

„Śmieszny i błyskotliwy portret współczesnych trzydziestolatków”. Ain't It Cool News


„Shelton z dojrzałością i dużą pewnością siebie wkracza na terytorium Woody’ego Allena”. Screen International


Cykl polecają
:

Kreatywka                        Klub Kangura       Młyn Fitness           MiastoDzieci.pl      Mali Turyści  

Bookmark and Share

archiwum