kpb

Baranki w pieluchach - Miłość (seans o 11.30)BARANKI W PIELUCHACH to wyjątkowe seanse przeznaczone dla Rodziców z małymi dziećmi. Najlepsze filmy prezentujemy w warunkach dostosowanych do wygody Maluchów, Mam i Tatusiów. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk jest przyciszony na tyle, aby nie zakłócać dziecięcego snu. Obsługa Kina natomiast pomaga Mamom wynieść wózki na piętro.

8 listopada - jeden z najlepszych filmów roku, nagrodzona Złotą Palmą MIŁOŚĆ Michaela Hanekego. Seans o godz. 11.30.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15)!

BILETY: tylko 12 zł

czwartek, 8 listopada 2012, godz. 11.30

MIŁOŚĆ | AMOUR
reż. Michael Haneke, Francja/Niemcy/Austria 2012, 127’

MFF w Cannes 2012: Złota Palma
Nagroda Międzynarodowej Federacji Krytyki Filmowej FIPRESCI 2012: najlepszy film roku

Jedno z największych arcydzieł współczesnego kina. Nagrodzona Złotą Palmą na festiwalu w Cannes Miłość Michaela Hanekego, twórcy m.in. Pianistki i Białej wstążki, to poruszająca opowieść o sile miłości, czułości oraz poświęceniu.

Głównymi bohaterami Miłości są Georges (Jean-Louis Trintignant) i Anne (Emmanuelle Riva), małżeństwo muzyków w podeszłym wieku. Ich córka (Isabelle Huppert) mieszka z rodziną za granicą. Pewnego dnia stan zdrowia Anne dramatycznie się pogarsza. Uczucie łączące parę od tylu lat zostaje wystawione na ciężką próbę.

„Jeden z najpiękniejszych filmów, jakie kiedykolwiek widziałam”. Karolina Pasternak, Stopklatka.pl

„Wyszłam z kina ze ściśniętym gardłem. Najnowszy film (...) Michaela Hanekego jest dla mnie arcydziełem”. Barbara Hollender, Rzeczpospolita


Patroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl    CzasDzieci.pl   


Partnerzy
:


     
Bookmark and Share

archiwum