kpb

Glastonbury - pokaz specjalny

GLASTONBURY THE MOVIE IN FLASHBACK
- pokaz specjalny


piątek, 16 listopada 2012, godz. 19:15


W piątek, 16 listopada w Kinie Pod Baranami odbędzie się kolejny z serii baranowych wieczorów z dokumentem muzycznym. Tym razem będzie to jedyny w Polsce pokaz nowej wersji filmu o legendarnym brytyjskim festiwalu muzycznym, Glastonbury: The Movie in Flashback. Na projekcję zapraszamy o godzinie 19.00.    

Nazwany przez laureata Oscara, Mike’a Leigh „arcydziełem”, Glastonbury: The Movie in Flashback to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Festiwalu!


BILETY:
20 zł
(normalny)
15 zł (ulgowy)
 
UWAGA! Odbiór rezerwacji do 15 listopada włącznie.


GLASTONBURY: THE MOVIE IN FLASHBACK
| GLASTONBURY: THE MOVIE IN FLASHBACK
reż. Robin Mahoney, Matthew Salkeld, William Beaton, Wielka Brytania 2012, 92’

Dokument muzyczny sfilmowany w technice CinemaScope, powstał z ponad 100 godzin niepokazywanych wcześniej materiałów nakręconych podczas Festiwalu w roku 1993. Obraz oddaje atmosferę ery muzyki brytyjskiej sprzed sukcesu zespołów Oasis czy Blur. Film o jednym z najsłynniejszych festiwali muzycznych na świecie zabierze Widzów w sam środek wydarzeń trwających przez trzy magiczne dni pewnego upalnego lata. Dni pełne miłości, pokoju i zabawy. 

Jeśli uczestniczyłeś w Festiwalu, odnajdziesz siebie w tym filmie; jeśli nie, będziesz żałować, że nie mogłeś tam być...
W filmie wystąpili:
Omar
Lemonheads
Stereo MCs
The Orb
Airto Moreira
Charlie Creed-Miles and Dexter Fletcher
Co-Creators
Spiritualized
The Verve
Porno For Pyros
McKoy
Chuck Prophet
Ozric Tentacles
Back to the Planet

... i tysiące innych ludzi.
Bookmark and Share

archiwum