kpb

Studencki Nocny Klub Filmowy - Fuck For Forest

STUDENCKI NOCNY KLUB FILMOWY
- Fuck For Forest, reż. Michał Marczak
czwartek, 29 listopada 2012, godz. 23.30

W każdy czwartek, wieczorową porą w Baranach zbiera się studencki Nocny Klub Filmowy, żeby wspólnie oglądać premierowe filmy i dyskutować o nich choćby całą noc.

Przystąpić do Klubu może każdy kinoman, który jest także studentem. W roli gospodarzy występować będą m.in. młodzi krakowscy filmoznawcy związani z magazynem 16mm. Pismo to objęło patronat nad Klubem.

Przed projekcją będzie można napić się kawy, a w trakcie dyskusji posilić kanapką. Wszystko wliczone w cenę biletu.


29 listopada o 23.30 zapraszamy na dokument FUCK FOR FOREST Michała Marczaka, zwycięzcę Warszawskiego Festiwalu Filmowego.

Słowo wstępne przygotuje dla nas MAŁGORZATA NIECIECKA, redaktor Radiofonii.


UWAGA! Wśród uczestników spotkania rozlosujemy karnet na 13. edycję Festiwalu Filmu Niemego (6 - 9 grudnia 2012)!


Strona sNKF na Facebooku .

Twitter - TUTAJ.


BILETY: 10 zł


FUCK FOR FOREST | FUCK FOR FOREST
reż. Michał Marczak, Polska/Niemcy 2012, 85’

Nagroda główna w konkursie filmów dokumentalnych na Warszawskim Festiwalu Filmowym 2012

Młody Norweg Danny opuszcza swoją zamożną, konserwatywną rodzinę, aby rozpocząć nowe życie w największej metropolii wolności, Berlinie. Tam spotyka ludzi z grupy "Fuck For Forest", którzy gromadzą pieniądze na ratowanie przyrody, sprzedając amatorskie porno w Internecie. Wszystkie filmy są własnej produkcji. Lider grupy Tommy wraz z partnerkami Leoną i Natty stworzyli organizację z nadzieją uratowania choćby małej części amazońskiej dżungli. Jednocześnie głęboko wierzą w to, że wyzwolą świat z seksualnych zahamowań.

Danny jest zachwycony: wolny seks w komunie, szczytny cel ratowania świata i wolność od burżuazyjnych wartości. Dzięki entuzjastom z całego świata "Fuck For Forest" udaje się zebrać olbrzymie fundusze. Grupa wybiera się do Amazonii, aby kupić ziemię i oddać ją Indianom za darmo. Wspólna podróż w głąb Amazonii nie jest jednak wolna od konfliktów. Ideowy i praktyczny sens przedsięwzięcia staje pod znakiem zapytania w zetknięciu z rzeczywistością Amazonii.

Fuck For Forest to najnowszy film Michała Marczaka - laureata Nagrody Magicznej Godziny za Koniec Rosji na 7. PLANETE+ DOC FILM FESTIVAL, nagrodzony w konkursie filmów dokumentalnych na 28. Warszawskim Festiwalu Filmowym.
Patronat:

       
Bookmark and Share

archiwum