kpb

Baranki w pieluchach - Moonrise Kingdom. Kochankowie z księżyca (seans o 10.45)BARANKI W PIELUCHACH to wyjątkowe seanse przeznaczone dla Rodziców z małymi dziećmi. Najlepsze filmy prezentujemy w warunkach dostosowanych do wygody Maluchów, Mam i Tatusiów. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk jest przyciszony na tyle, aby nie zakłócać dziecięcego snu. Obsługa Kina natomiast pomaga Mamom wynieść wózki na piętro.

W czwartek, 6 grudnia - plejada aktorskich gwiazd w pełnej czaru komedii Moonrise Kingdom Wesa Andersona. Pokaz o godz. 10.45

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15)!

BILETY: tylko 12 zł

czwartek, 6 grudnia 2012, godz. 10.45

MOONRISE KINGDOM. KOCHANKOWIE Z KSIĘŻYCA
| MOONRISE KINGDOM
reż. Wes Anderson, USA 2012, 94’

MFF w Cannes 2012: film otwarcia

Najnowsze dzieło drugiego po Woodym Allenie amerykańskiego mistrza komedii Wesa Andersona, twórcy Genialnego klanu. Moonrise Kingdom, który otworzył tegoroczny festiwal w Cannes, to pełna szaleństwa i błyskotliwego humoru komedia, zaludniona galerią niezwykłych postaci.

Dwukrotnie nominowany do Oscara reżyser przedstawia historię uczucia, które latem 1965 roku zawładnęło sercami dwojga nastolatków. Zauroczeni sobą młodzi nie zważają na surowe zakazy rodziców i opiekunów, zawierają sekretny pakt i uciekają, by razem przeżyć największą przygodę życia.

W rolach dorosłych, stojących na drodze do szczęścia młodziutkiego Romea i nieopierzonej Julii, wystąpiła aktorska śmietanka Hollywood: drwiący ze swojego wizerunku czołowego macho współczesnego kina Bruce Willis, zabawny jak nigdy dotąd, dwukrotnie nominowany do Oscara Edward Norton, laureatki nagrody Akademii Tilda Swinton (Michael Clayton) i Frances McDormand (Fargo), powracające do komediowego repertuaru po szalonym sukcesie filmu braci Coen Tajne przez poufne, a także stali współpracownicy Andersona: Bill Murray (nominowany do Oscara za Między słowami) i Jason Schwartzman (Maria Antonina, Autostopem przez galaktykę).

Patroni medialni
:

MiastoDzieci.pl CzasDzieci.pl


Partnerzy
:Bookmark and Share

archiwum