kpb

Seans z Radiofonią - Comic-Con. Epizod V: Fani kontratakująW każdą niedzielę, nasz stały Patron - Radiofonia poleca jeden spośród filmów premierowo goszczących na ekranach Kina Pod Baranami. W każdy poniedziałek Barany pokazują film polecany przez Radiofonię. 

17 grudnia o godzinie 19.15
, podczas Seansu z Radiofonią, Słuchaczom i Widzom proponujemy dokument nie tylko dla geeków, COMIC-CON. EPIZOD V: FANI KONTRATAKUJĄ Morgana Spurlocka.Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie miejsce, gdzie lord Darth Vader przytula się ze Spider-Manem? Gdzie Batman przechadza się obok Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa, a postaci z gier wideo kupują komiksy na oczach zachwyconych fanów? Witamy na Comic-Con w San Diego, największym w Stanach Zjednoczonych festiwalu poświęconym popkulturze!

To, co zaczęło się w 1970 roku jako skromny konwent fanów komiksu, na który przyjechało 500 osób, stało się wydarzeniem roku, przyciągającym ponad 140 000 fanów i skupiającym uwagę każdej gałęzi rozrywki. Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują - film Morgana Spurlocka, twórcy m.in. Super Size Me - portretuje ten kulturowy fenomen, śledząc życie pięciu uczestników tej imprezy.


Usłysz i przyjdź i zostań Słuchaczem i Widzem Seansu z Radiofonią!

Bilet na Seans z Radiofonią:
- jak poniedziałkowe bilety w KPB - 11,90 zł!
Bookmark and Share

archiwum