kpb

MyFrenchFilmFestival.com 2013

Zapraszamy do udziału w inicjatywie skierowanej do wszystkich wielbicieli dobrego europejskiego kina!

Od 17 stycznia do 17 lutego 2013 MyFrenchFilmFestival.com przedstawi najnowsze długo i krótkometrażowe filmy francuskie!Filmy z polskimi podpisami (i w 11 innych językach!), przez 30 dni będą bezpłatnie dostępne w internecie dzięki Orange.

MyFrenchFilmFestival.com jest nowatorskim pomysłem na popularyzowanie twórczości młodego kina francuskiego, dzięki któremu będziesz mógł dzielić miłości do kina z internautami z całego świata. Podczas trzeciej edycji, festiwal powraca w nowych językach i na nowych platformach partnerskich.

W konkursie bierze udział dziesięć filmów długometrażowych i dziesięć filmów krótkometrażowych.

Zapraszamy do oceniania i komentowania filmów na stronie festiwalu.

Filmy, które uzyskają najwyższy wynik, zostaną nagrodzone. Na zakończenie festiwalu zostanie przyznanych siedem nagród (cztery dla filmów długometrażowych i trzy dla krótkometrażowych): Nagroda Jury, Nagroda Publiczności, Nagroda Numericable Portali Społecznościowych i Nagroda Prasy Międzynarodowej. Zwycięskie filmy będą wyświetlane we wszystkich samolotach Air France. Także internauci mogą wziąć udział w konkursie i wygrać wyjazd do Paryża lub Nowego Jorku :-)

Organizatorem festiwalu jest UniFrance (organizacja zajmująca się promocją francuskiego kina za granicą) przy współudziale strony internetowej AlloCiné.


Dołącz do festiwalu na stronie:
www.myfrenchfilmfestival.com/pl
Bookmark and Share

archiwum