kpb

Baranki w pieluchach - Królowie lataRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

Aby nie zapomnieć o tym, że lato wciąż jeszcze trwa, 5 września w ramach cyklu Baranki w Pieluchach zapraszamy na wyjątkową komedię Królowie lata o trójce nastolatków, dla których wszystko jest możliwe.

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 5 września 2013, godz. 11.00

KRÓLOWIE LATA | THE KINGS OF SUMMER
reż. Jordan Vogt-Roberts, USA 2013, 93’

Zabawna i inteligentna komedia o dorastaniu, która przypomina, jak to jest być młodym i mieć wielkie marzenia. Uroczy i szczery obraz najdziwniejszych momentów dojrzewania, który zachwycił publiczność festiwalową w Sundance.

Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

„Piękna bajka i jednocześnie pełne absurdalnego i kąśliwego humoru spojrzenie na młodzieńczy bunt.” Variety

„Powiew świeżości w kinie komediowym.” Indiewire.com

„Film, który kipi młodzieńczą energią” TheWrap.com

Patroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

     


Partnerzy
:


   
   
Bookmark and Share

archiwum