kpb

Baranki w pieluchach - Diana + Brzdące Grające (seans o 10.45)Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

26 września o 10.45 - pełna emocji opowieść o dwóch ostatnich latach życia księżnej Diany (świetna rola Naomi Watts), odsłaniająca kulisy jej nieznanego romansu.

Po seansie zapraszamy na warsztaty Brzdące Grające dla dzieci od 0 do 3 lat przygotowane przez Famigę. Zajęcia te rozwijają poczucie rytmu, uwrażliwiają dzieci na muzykę, budują poczucie pewności oraz uczą współdziałania w grupie.

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 26 września 2013, godz. 10.45

DIANA | DIANA
reż. Oliver Hirschbiegel, USA/Wielka Brytania 2013, 113’
 
Była podziwiana przez miliony ludzi na świecie, po śmierci stała się legendą. Jaka naprawdę była „królowa ludzkich serc”?

Diana to fascynujący i niejednoznaczny filmowy portret księżnej Walii. Opowieść o dwóch ostatnich latach życia księżnej odsłania kulisy nieznanego romansu Diany, który trwał aż do jej tragicznej śmierci 31 sierpnia 1997 roku.

W tytułową rolę ikonicznej księżnej wcieliła się dwukrotnie nominowana do Oscara brytyjska aktorka Naomi Watts (Niemożliwe, 21 gramów, Mulholland Drive). W pozostałych rolach wystąpili znany z serialu Zagubieni Naveen Andrews, który zagrał dr. Hasnata Khana, skrytego ukochanego Diany, a także śmietanka brytyjskich aktorów: Douglas Hodge, Geraldine James, Charles Edwards oraz Juliet Stevenson.

Za kamerą stanął znakomity reżyser Oliver Hirschbiegel, nominowany do Oscara za Upadek, obraz opowiadający o ostatnich dniach życia Adolfa Hitlera. Scenariusz do filmu napisał z kolei światowej klasy dramaturg Stephen Jeffreys, tworząc poruszającą i wielowymiarową historię miłosną.
Patroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

     


Partnerzy
:


               
          
         
Bookmark and Share

archiwum