kpb

Baranki w pieluchach - Ani słowa więcejRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

5 grudnia - błyskotliwa niezależna komedia obyczajowa Ani słowa więcej Nicole Holofcener.

BILETY: wyjątkowo 14 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 5 grudnia 2013, godz. 11.00

ANI SŁOWA WIĘCEJ | ENOUGH SAID
reż. Nicole Holofcener, USA 2013, 93’

Independent Spirit Awards, Nagrody Amerykańskiego Kina Niezależnego 2014:
2 nominacje - najlepszy aktor drugoplanowy: James Gandolfini, najlepszy scenariusz: Nicole Holofcener


Pełna ciętego humora tragikomedia obyczajowa Nicole Holofcener (Rozmawiając, obmawiając..., Przyjaciele z kasą).

Jedna z ostatnich ról zmarłego w tym roku Jamesa Gandolfiniego, niezapomnianego bohatera serialu Rodzina Soprano.

Ani słowa więcej to historia rozwiedzionej, samotnej matki, Evie (Julia Louis-Dreyfus), która pracuje jako masażystka i powoli godzi się z tym, że jej córka niedługo wyjedzie do koledżu. Pewnego dnia poznaje Alberta (James Gandolfini) - uroczego, zabawnego faceta, który również cierpi na syndrom pustego gniazda. Eva zaprzyjaźnia się też z Marianne (Catherine Keener) - klientką, która zbyt często narzeka na byłego męża. Któregoś dnia związek Evy i Alberta staje pod znakiem zapytania, gdy bohaterka poznaje prawdę o byłym Marianne.

W rolach głównych: Julia Louis-Dreyfus (Przejrzeć Harry'ego, serial Figurantka), nominowana do Oscara Catherine Keener (nominowana do Oscara za Capote i Być jak John Malkovich) oraz Toni Collette (nominowana do Oscara za Szósty zmysł i nagrodzona Złotym Globem za serial Wszystkie wcielenia Tary).

„Wspaniały Gandolfini, małe neurozy kalifornijskich przedmieść i romans rozwiedzionych 50-latków.” Dagmara Romanowska, Stopklatka.pl

„Kino obyczajowe na najwyższym poziomie.” Filip Jalowski, Film.org.pl
Patroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


Partnerzy
:


               
          
         
Bookmark and Share

archiwum