kpb

Amazonia - pokazy specjalne

Serdecznie zapraszamy na premierowe pokazy filmu:


AMAZONIA. PRZYGODY MAŁPKI SAI (2D)
reż. Thierry Ragobert, Francja/Brazylia 2013, 85’

piątek-niedziela, 25-27 kwietnia, o godz. 13.05
Specjalna cena biletu dla widzów poniżej 13 lat - tylko
12 złAmazonia. Przygody małpki Sai to piękna i fascynująca wyprawa w głąb największej dżungli na Ziemi, pełnej naturalnych cudów i harmonii. Film opowiada historię Sai - wychowanej w mieście małpki kapucynki - która w wyniku przypadku trafia w samo serce amazońskiej dżungli. Nieprzygotowana do życia wśród dzikiej natury i zdana wyłącznie na siebie, zmierzy się z wyzwaniami, które przygotowała dla niej przyroda: będzie musiała nauczyć się żyć wśród innych zwierząt, zdobywać pożywienie, unikać niebezpieczeństw. Sai odkryje bogaty świat, o którym nie miała pojęcia, a gdy z czasem znajdzie przyjaciół pośród innych małpek, ten odsłoni swą przyjazną stronę.

Film jest zrealizowany w tradycji Mikrokosmosu i Makrokosmosu, w autentycznej scenerii amazońskiego lasu deszczowego, bez użycia efektów specjalnych, za to z lokalną fauną (od papug, motyli i rzecznych delfinów, po krokodyle i panterę). Nie ma w nim dialogów.

Natura w tym filmie jest po prostu niezwykła, a przygody, które przeżywają prawdziwe zwierzęta, naprawdę ekscytujące. To film dla całej rodziny, któremu udaje się zaspokoić gusta dzieci i rodziców. Hollywood Reporter
zapraszamy także do zapoznania się z naszą OFERTĄ EDUKACYJNĄ dla szkół:

Ze względu na dużą wartość edukacyjną filmu Amazonia serdecznie polecamy Państwu organizację pokazów dla dzieci z klas 1-6 szkoły podstawowej w naszym Kinie.

Film dostępny jest zarówno w formacie 2D, jak i w 3D. Ceny biletów dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób:
(2D) pn-czw: 13 zł; pt-nd: 14 zł;
(3D) pn-czw: 14 zł; pt-nd: 15 zł

Trójwymiar „Amazonii” pozwala nam stanąć twarzą w twarz z egzotycznymi bestiami i jest doświadczeniem daleko przekraczającym to, co oferują książeczki pop-up o zwierzętach. Dzieci i rodzice będą oczarowani. VarietyInformacje i zgłoszenia:
Wojciech Drąg
(wojtek@kinopodbaranami.pl, tel: 509 082 149)

Jest możliwość pozyskania w Kinie scenariuszy lekcji dla klas 1-3 i 4-6 szkoły podstawowej.
Bookmark and Share

archiwum