kpb

Pokaz przedpremierowy - Wypisz, wymaluj... miłość


POKAZ PRZEDPREMIEROWY - WYPISZ, WYMALUJ... MIŁOŚĆ
niedziela, 8 czerwca 2014, godz. 19.00

Miłosne potyczki Juliette Binoche i Clive’a Owena w pełnym ciepła i humoru filmie Freda Schepisi, Wypisz, wymaluj... miłość. Zapraszamy na pokaz przedpremierowy filmu już 8 czerwca.


BILETY:
20 zł
(normalny) | 14 zł (ulgowy) | 12 zł (senior)O FILMIE:

WYPISZ, WYMALUJ… MIŁOŚĆ
| WORDS AND PICTURES
reż. Fred Schepisi, USA 2013, 111’  - premiera filmu: 13 czerwca 2014

Juliette Binoche powraca na ekrany w niebanalnej komedii romantycznej. W filmowym pojedynku temperamentów i najlepszego aktorstwa, gwieździe Angielskiego pacjenta i Sponsoringu partneruje Clive Owen (Bliżej, Król Artur).

Jack i Dina pracują w jednej szkole. Z pozoru wszystko ich dzieli. On jest nauczycielem angielskiego i lekkoduchem, ona zamkniętą w sobie malarką. On zachwyca się możliwościami słów, dla niej największe znaczenie ma pobudzająca siła obrazu. Obojgu brakuje jednak szczęścia i spełnienia zawodowego. Dina przestała malować, zaś Jack od lat nie może wydać książki i zaczyna coraz więcej pić. Pewnego dnia Jack rzuca Dinie wyzwanie. Muszą przekonać swoich uczniów, co w życiu jest ważniejsze - słowa czy obrazy? Rywalizacja o serca i umysły podopiecznych zbliża do siebie na pozór zupełnie odmienne charaktery.

„Binoche i Owen przywodzą na myśl duet Tom Hanks-Meg Ryan” Variety

Stowarzyszenie Umarłych Poetów w duchu komedii romantycznej” The Hollywood Reporter


ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum