kpb

Baranki w pieluchach - Jak ojciec i synRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

BILETY: tylko 12 zł

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!


Zachęcamy do zgłaszania Baranków w Pieluchach do nagrody SŁONECZNIKI 2014 - przyznawanej przez rodziców najbardziej rozwojowym inicjatywom dla dzieci w wieku 0-14. lat.

czwartek, 26 czerwca 2014, godz. 11.00

JAK OJCIEC I SYN | SOSHITE CHICHI NI NARU
reż. Hirokazu Kore-eda, Japonia 2013, 120’

MFF w Cannes 2013: Nagroda Jury - trzecia nagroda festiwalu
MFF w Vancouver 2013, MFF w San Sebastian 2013: Nagrody Publiczności

Subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny. Najnowszy film Hirokazu Kore-edy, jednego z najlepszych współczesnych reżyserów. 

Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został podmieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają - obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez lata obdarzali miłością nie swoje dziecko. Rozpoczynają delikatny proces zamiany chłopców, ale im większy porządek zaprowadzają w swoim życiu, tym większy chaos odczuwają w swoich sercach i głowach.

Hirokazu Kore-eda przekuwa historię rodem z pierwszych stron gazet w mądrą, wzruszającą refleksję nad ojcostwem.

Jak ojciec i syn to pięknie opowiedziana historia o miłości do dziecka, relacji ze sobą i światem, o tym jak i za co szanujemy naszych bliskich.” Agnieszka Pater, dlaLejdis.plPATRONI MEDIALNI
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


PARTNERZY:


                             

                             
Bookmark and Share

archiwum