kpb

Baranki w pieluchach - Ex Machina (seans o g. 10.45)Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!

czwartek, 2 kwietnia 2015, godz. 10.45

EX MACHINA | EX MACHINA
reż. Alex Garland, USA/Wielka Brytania 2015, 108'

Caleb, 24-letni programista największej na świecie firmy komputerowej, wygrywa konkurs i zostaje zaproszony do spędzenia tygodnia w górskiej posiadłości należącej do Nathana, prowadzącego samotniczy tryb życia szefa firmy. Kiedy Caleb przybywa na miejsce okazuje się, że ma wziąć udział w eksperymencie - podczas rozmów z kobietą-robotem Avą ma ocenić, czy android posiada sztuczną inteligencję.

W rolach głównych Domhnall Gleeson (Czas na miłość, Anna Karenina), Oscar Isaac (Co jest grane, Davis?) oraz Alicia Vikander (Kochanek królowej, Piąta władza) jako Ava.

„Debiut marzeń” WP.pl
„Inteligentny, trzymający w napięciu, porażający.” Total Film
„Czarująco mądry.” Telegraph
PATRONI MEDIALNI
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


PARTNERZY:


                              

                                   

   
Bookmark and Share

archiwum