kpb

Baranki w pieluchach - Z dala od zgiełku

czwartek, 30 lipca 2015, godz. 11.00W czwartek (30 lipca) w ramach cyklu Baranki w pieluchach przedstawimy ekranizację jednej z najwspanialszych powieści w historii brytyjskiej literatury - wciągającej i zachwycającej historii o miłości Thomasa Hardy'ego.

BILETY: 14 zł


Z DALA OD ZGIEŁKU
| FAR FROM THE MADDING CROWD
reż. Thomas Vinterberg, Wielka Brytania/USA 2015, 119’

Anglia, połowa XIX stulecia. Młoda i piękna Bathsheba Everdene dziedziczy wielką farmę i postanawia walczyć o jej utrzymanie i swą niezależność w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Trzech z nich rywalizuje o jej względy, co prowadzi do nieuchronnego konfliktu.

W rolach głównych: nominowana do Oscara Carey Mulligan (Wielki Gatsby, Drive), Michael Sheen (O północy w Paryżu, Królowa), Matthias Schoenaerts (Rust and Bone, Głowa byka), Tom Sturridge (W drodze) i Juno Temple (Mroczny Rycerz powstaje, Czarownica).

Carey Mulligan zachwyca. The Guardian
Przepiękny romans. The Sunday Mirror
Olśniewająco dobry. The Sun
Porywający, bezbłędnie zagrany dramat. USA Today
O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!PATRONI MEDIALNI
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


PARTNERZY:


                              

                                   

   
Bookmark and Share

archiwum