kpb

Baranki w pieluchach - 11 minut (seans o g. 10.45)


czwartek, 29 października 2015, godz. 10.45
Zapraszamy na cotygodniowy pokaz Baranków w Pieluchach dla rodziców z małymi dziećmi. W czwartek, 29 października, zaprezentujemy najnowszy film Jerzego Skolimowskiego, 11 minut, który jest polskim kandydatem do Oscara. Pokaz o godzinie 10.45.

BILETY: tylko 12 zł


11 MINUT | 11 MINUT
reż. Jerzy Skolimowski, Irlandia/Polska 2015, 82'

Polski kandydat do Oscara 2016

40. Festiwal Filmowy w Gdyni 2015:
Nagroda Specjalna za oryginalność koncepcji artystycznej
nagroda za muzykę - Paweł Mykietyn, nagroda za montaż (ex aequo z filmem
Intruz)

72. MFF w Wenecji 2015: konkurs główny
59. Londyński Festiwal Filmowy 2015: konkurs główny
40. MFF w Toronto 2015

Obsesyjnie zazdrosny mąż, jego seksowna żona - aktorka, podstępny hollywoodzki reżyser, kurier rozwożący narkotyki, sprzedawca hot dogów z mroczną przeszłością, sfrustrowany uczeń w ryzykownej misji, alpinista naprawiający hotelowe okna, uliczny malarz, ekipa pogotowia ratunkowego z zaskakującym problemem, dziewczyna z psem, grupa zakonnic... Przekrój mieszkańców wielkiego miasta, których życie i pasje przeplatają się ze sobą. Nieoczekiwany łańcuch zdarzeń przypieczętuje losy wielu z nich w ciągu zaledwie jedenastu minut.

W doborowej obsadzie m.in.: Wojciech Mecwaldowski, Andrzej Chyra, Dawid Ogrodnik, Mateusz Kościukiewicz, Paulina Chapko, Agata Buzek, Piotr Głowacki, Jan Nowicki, Ifi Ude oraz irlandzki aktor Richard Dormer (Gra o tron).

Stąpamy po kruchym lodzie, na skraju przepaści. Za każdym rogiem czyha nieprzewidziane, niewyobrażalne. Nic nie jest pewne - następny dzień, następna godzina, nawet następna minuta. Przyszłość jest tylko w naszej wyobraźni. Wszystko może skończyć się raptownie, w najmniej oczekiwany sposób. Jerzy Skolimowski

Znakomity film, przerzucający pomost nad całą twórczością reżysera. Tadeusz Sobolewski, Gazeta Wyborcza

11 minut robi wrażenie. To film o fatum. O przypadku, który może zdecydować o ludzkim losie. Ale też opowieść o kruchości życia. Barbara Hollender, Rzeczpospolita

Film wyświetlany w wersji oryginalnej z angielskimi napisami.
| Film screened in original version with English subtitles.
O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!PATRONI MEDIALNI
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


PARTNERZY:


                              

                                   

   
Bookmark and Share

archiwum