kpb

Baranki w pieluchach - Slow West


czwartek, 10 grudnia 2015, godz. 11.00
W czwartek, 10 grudnia, o godz. 11.00 zapraszamy rodziców wraz z małymi dziećmi na obsypany nagrodami, znakomicie przyjęty przez publiczność i krytykę pełen humoru stylowy western z udziałem Michaela Fassbendera – Slow West.

BILETY: tylko 12 zł


SLOW WEST | SLOW WEST
reż. John Maclean, Wielka Brytania/Nowa Zelandia 2015, 84'

Festiwal Filmowy Sundance 2015:
Nagroda Specjalna Jury w konkursie międzynarodowym
Europejskie Nagrody Filmowe 2015 - nominacja: Odkrycie Roku
Międzynarodowy Festiwal Filmowy Transatlantyk w Poznaniu 2015:
nagroda publiczności
British Independent Film Awards 2015 - nominacja: najlepszy debiut reżyserski

Szkocki panicz przemierza rozległe prerie Dzikiego Zachodu w poszukiwaniu zaginionej miłości swojego życia - pięknej i odważnej Rose. Wkrótce okazuje się, że dziewczynę chce odnaleźć także grupa bezwzględnych łowców nagród. Młodemu chłopakowi, któremu od początku po piętach depczą bandyci, niespodziewanie z pomocą przychodzi wyjęty spod prawa tajemniczy wędrowiec. Czy wspólnie uda im się uratować dziewczynę? Czy w dzikich rejonach legendarnej krainy, gdzie lepiej nie pojawiać się bez naładowanej broni i zapasu amunicji, może liczyć się coś więcej, niż tylko przetrwanie?

Obok Michaela Fassbendera, który jest także jednym z producentów filmu, zobaczymy Kodiego Smita-McPhee (Droga, Pozwól mi wejść, Kongres), Bena Mendelsohna (Królestwo zwierząt) i Caren Pistorius.

Reżyser o filmie: To nie jest typowy western. Byłem bardziej zainteresowany surrealizmem, baśniami i połączeniem tych elementów, więc na szczęście udało mi się uniknąć schematów związanych z gatunkiem. Powiedziałbym, że to bardziej europejski film drogi. (źródło: Gazeta.pl)

Śmiały, piękny i oryginalny... John Maclean jest wielkim reżyserskim odkryciem. The Guardian

Unikatowy w swoim rodzaju western, przepięknie nakręcony... Fassbender i Smit-McPhee są doskonali. RogerEbert.com

Wspaniale zrealizowany! Najlepiej Slow West wyraża jego cięte poczucie humoru, pełna absurdu przemoc i baśniowy urok. The Playlist
O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:


                              

                                   

   
Bookmark and Share

archiwum