kpb

Mapping inspirowany filmami niemymi

w ramach 16. FESTIWALU FILMU NIEMEGO TAJEMNICE
sobota
, 5 grudnia 2015, godz. 18.30 & 20.30
Pałac pod Baranami, Kraków5 grudnia zapraszamy na pokaz mappingu inspirowanego filmami niemymi. Wydarzenie jest częścią programu 16. Festiwalu Filmu Niemego TAJEMNICE, który potrwa od 3 do 6 grudnia. Mapping ożywi fasadę na dziedzińcu Pałacu pod Baranami dwukrotnie: o godzinie 18.30 i 20.30.

Już po raz trzeci ta specjalna plenerowa projekcja multimedialna inspirowana kinem sprzed epoki dźwięku uświetni Festiwal Filmu Niemego. W sobotni wieczór wewnętrzna fasada renesansowego Pałacu pod Baranami zostanie wprawiona w ruch dzięki wizualizacjom Julie Land (MotionArt). Widowisku będzie towarzyszyła oprawa dźwiękowa przygotowana przez eksperymentującego z muzyką różnych gatunków Szymona Folwarcznego (Stealpot).

Wspomnienie ubiegłorocznej odsłony wydarzenia - video mapping 2014: Wstęp wolny!


16. Festiwal Filmu Niemego TAJEMNICEKrakowska impreza to niecodzienne wydarzenie muzyczno-filmowe, które przypomina lata świetności kina niemego i dowodzi, że współczesna publiczność chce je odkrywać na nowo.
Co roku organizatorzy festiwalu sprowadzają do Krakowa arcydzieła kina niemego z całego świata. Motywem przewodnim tegorocznej edycji, przypadającej w 120. rocznicę narodzin X Muzy, są tajemnice, mistyczne poszukiwania i dotknięcia nieznanego. Muzykę do filmów wykonają na żywo uznani artyści.

PROGRAM 16.FFN ORAZ BILETY:
www.festiwalfilmuniemego.pl
Bookmark and Share

archiwum