kpb

Święto Kina - bilety za 11 zł!

ŚWIĘTO KINO - 120. urodziny kina
sobota, 12 grudnia 2015W grudniu mija 120 lat od pierwszego pokazu kinematograficznego na świecie. Jest to prawdziwy powód do świętowania. Z tej okazji, Kino Pod Baranami dołącza do ogólnopolskiej akcji Święto Kina!

W sobotę, 12 grudnia, bilety kosztować będą TYLKO 11 ZŁOTYCH*.120 lat temu Bracia Lumière zaprosili swoich przyjaciół na wspólny, pełen emocji pokaz ruchomych obrazów. W sobotę 12 grudnia kina w całej Polsce zapraszają widzów na tańsze pokazy filmów z bieżącego repertuaru.

Ogólnopolska akcja Święto Kina ma na celu popularyzację oglądania filmów na dużym ekranie, oraz wyrabiania nawyku chodzenia do kina. Ponadto celem święta jest dostarczenie inspiracji do refleksji i rozmów o filmach, a także promowanie kina jako miejsca spotkań widzów w każdym wieku. 12 grudnia kina w całej Polsce oferują bilety w atrakcyjnych, obniżonych cenach. Zapewniają też, że w repertuarze będzie można zobaczyć filmy polskie.

W Kinie Pod Baranami będzie można zobaczyć filmy: Czerwony pająk, Makbet, Tajemnice Bridgend, Ma Ma, Czarodziejska góra, Pionierzy Marzyciele, Mandarynka, Spectre, Steve Jobs, Sufrażystka, Młodość.


Akcja współfinansowana jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Szczegóły akcji na stronie: www.swietokina.com .

* z wyjątkiem zaplanowanych wcześniej wydarzeń specjalnych.

Bookmark and Share

archiwum