kpb

Baranki Dzieciom: Pomysłowy Dobromir + warsztaty bębniarskie

BARANKI DZIECIOM
POMYSŁOWY DOBROMIR + warsztaty bębniarskie
niedziela, 31 stycznia 2016, godz. 11.00
Podczas drugiego spotkania zimowej edycji cyklu Baranki Dzieciom pokażemy zestaw bajek o pomysłowym Dobromirze, a po seansie do udziału w warsztatach bębniarskich zaprosi niezrównany Mateusz Sarapata!


W PROGRAMIE:

POMYSŁOWY DOBROMIR - zestaw bajek, ok. 40’
reż. Roman Huszczo, Polska 1973-74

Dobromir to uzdolniony chłopiec o nieograniczonej wyobraźni, który mieszka z dziadkiem i przyjacielem szpakiem. Jego hobby to majsterkowanie. W kolejnych odcinkach serialu w prosty sposób zostają wyjaśnione zasady działania urządzeń używanych w gospodarstwie domowym.

Odcinki: SKRZYDLATE MARZENIE | MAGICZNA IGŁA | PRACOWITY NOSIWODA | ŻYWY OBRAZEK

Warsztaty bębniarskie poprowadzi Mateusz Sarapata, uczeń rewelacyjnego perkusisty Marka „Smoka” Rajsa (Krakowska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej), członek zespołu Hatbreakers oraz Wataha Drums. Dzieci będą poznawać instrumenty (conga, djembe, dun duny, bongosy, cajon, bum bum rurki itp.), ich historię oraz dźwięki, jakie można z nich wydobyć, a także uczyć się zasad rytmiki i wspólnie muzykować.

BILETY: tylko 10 zł
(PROGRAM zimowej edycji cyklu)
(
FANPAGE na Facebooku)


KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM
Kino Pod Baranami dziewięciokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

W tym roku Kino otrzymało też tytuł Miejsca Najbardziej Przyjaznego Maluchom wśród krakowskich kin z racji jubileuszowej, dziesiątej edycji akcji.

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!PARTNERZY CYKLU

                     

      


CYKL POLECAJĄ:

CzasDzieci.pl           

Qlturka.pl    Mali Turyści   MiastoDzieci.pl       

Bookmark and Share

archiwum