kpb

Baranki w pieluchach: Moje wielkie greckie wesele 2


czwartek, 7 kwietnia 2016, godz. 11.00W czwartek, 7 kwietnia, o godzinie 11.00 zapraszamy na kontynuację przebojowej komedii o rodzinie Portokalos, która po 14 latach ponownie spotyka się przy weselnym stole, podczas jeszcze huczniejszej i lepszej zabawy przeplatanej rodzinnymi tajemnicami.

BILETY: tylko 12 zł


MOJE WIELKIE GRECKIE WESELE 2 | MY BIG FAT GREEK WEDDING 2
reż. Kirk Jones, USA 2016, 94’

Toulę (Nia Vardalos) i Iana (John Corbett) spotykamy kilkanaście lat po ich wielkim weselu. Wciąż bezskutecznie próbują uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych. Ale gdy czasem zdobędą trochę wolności, zaraz nadarza się okazja, by rodzinny krąg ponownie zacisnął się jak pętla na szyi. Ich córka Paris (Elena Kampouris) wybiera się na studia, a rodzina oczywiście musi zatwierdzić wybór uczelni. Zanosi się na trzęsienie ziemi, bo dziewczyna pragnie opuścić rodzinne Chicago, a co gorsze jej nowy chłopak nawet nie udaje Greka...

W obsadzie zobaczymy większość aktorów znanych z pierwszej części.
O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52).PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:


                              

                       
Bookmark and Share

archiwum