kpb

Baranki w pieluchach - Facet na miarę


czwartek, 21 lipca 2016, godz. 11.00W czwartek, 21 lipca, zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na film Facet na miarę - ciepłą i wzruszającą komedię romantyczną mówiącą o tym, że dla prawdziwego uczucia wszystko jest możliwe.

BILETY: tylko 12 zł 


FACET NA MIARĘ | UN HOMME À LA HAUTEUR
reż. Laurent Tirard, Francja 2016, 98’

Netia Off Camera 2016: film zamknięcia

Diane (Virginie Efira) jest wziętą prawniczką. Na co dzień pracuje w kancelarii, której współwłaścicielem jest jej były partner. Pewnego dnia w jej domu rozbrzmiewa sygnał telefonu. Mężczyzna przedstawia się jako Alexandre (Jean Dujardin) i okazuje się szczęśliwym znalazcą jej zgubionej komórki. Proponuje randkę, która połączy oddanie telefonu ze wspólną kolacją. Diane rusza na spotkanie z tylko jedną wskazówką ułatwiającą rozpoznanie nieznajomego: „nie sposób mnie przegapić”. Mężczyzna faktycznie bardzo wyraźnie odróżnia się od pozostałych gości restauracji. Jest najprzystojniejszy i… najniższy. Wzrost nie przeszkadza mu jednak czerpać z życia pełnymi garściami i być miłośnikiem wielkich wrażeń. Ich pierwsze spotkanie kończy się szalonym skokiem ze spadochronu. Diane ulega romantycznej fascynacji wyjątkowym i niezwykle dowcipnym mężczyzną. Jednak z czasem w serce kobiety zaczynają wkradać się wątpliwości…

W roli głównej Jean Dujardin, laureat Oscara za rolę w filmie Artysta. Partneruje mu Virginie Efira, aktorka znana z Miłości po francusku, Samotnego rejsu i Elle.

Urocza miłość, ciepła historia, doskonały humor i pozytywny wydźwięk sprawiają, że film bawi i wzrusza niczym Nietykalni. Film.onet.pl

Film lekki, elegancki, poruszający i pięknie zagrany. Prawdziwy wyczyn. Atlantico.fr

Urocza i lekka komedia romantyczna. Będziecie tęsknić za jej bohaterami. Télérama
O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52).PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:


                              

                       
Bookmark and Share

archiwum